Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nemam komentar za devojku..

Jedna devojka je kupila od mene torbu,bila je prezadovoljna i sve to..Danas gledam ponudu za torbe,i imam sta da vidim..Devojka je okacila bez srama moju sliku,jos opisala da je platila 5000din(??!), i da je kupila u Nemackoj..A najveca je laz da je prava koza o.O Pa dokle vise?!
2014 06 19
koja torba je u pitanju?
2014 06 19
Daj odma link clanice !!!! Da nekone nasedne... u sustini ona je kupila i sa njom moze sta hoce ali na torbi ne pise njena proslost, medjutim jako ruzan nacin da se zaradi [:besan]
2014 06 19
pisala sam vec da pola ovog sajta to radi, ili jos bolje kupuje u secondhandovima i preprodaje krpice na kojima pisu zara mango ili neki brend ( da da secondima mozete da nadjete stvarno kvalitetne stvarcice) za veeelike novce... majica 2000 jer je zarina....pffff
2014 06 19
a tu osobu stavite ovde lepo na zid srama :)
2014 06 19
@JelenaSam: To je "javna tajna" :) ali tu niko ne laze o kvalitetu predmeta. Nema veze gde je kupljena majica sa Zarinom etiketom, to je ipak Zara i iza tog ima stoji neki kvalitet. A ovo o cemu prica SamoModa je prevara, jer neko tvrdi da je nesto prava koza, a nije.
2014 06 19
pa malo je nemoralno da to radis...ili da te neko sisa kao ovcu, mogu ja da kupim ceo secondhand ionako oni nabavljaju krpice na kilogram za neke male pare i prodam ovde po komadu kao petra kajganu.. ili kad bolje razmislim izadjem napolje i kupim sebi neku lepu i novu stvar nego da je narucujem ovde za vece pare....jer je zara...
2014 06 19
Ta torba je postavljena prosle godine...Pitanje je kad su saradjivale.
2014 06 19
JelenaSam na tebi je da li ces dozvoliti da budes nasamarena.Na meni je jedna tako htela zaraditi za jednu stvarcicu koju sam joj trazila van njene ponude.A ja to isto nasla tu blizu kod mene u veleprodaji za manje para.Ako neko donese polovno iz inostranstva, a pritom i kvalitetno, ja bih to kupila.
2014 06 19
Da li se radi o dechmann torbi? :D ta je jedina koja odgovara opisu, da je kupljena u nemackoj, placena 5000 i da je prava koza :D
2014 06 19
Devojke bolji ste detektivi od mene, priznajem. :D
2014 06 19
Ne znam zasto ljudima toliko smeta preprodaja i zasto se pozivaju na moral, kada je to samo posao, nikakav zlocin... Sto se tice ove torbe, naravno da nije u redu... laganje o materijalu se vec svrstava u prevaru.
2014 06 19
Zakonski je dozvoljeno, ali je nemoralno. No, nekima ne smeta loša karma. :) Obaška što laže da je prava koža...
2014 06 19
Onda je sva trgovina ovog sveta nemoralna, jer bukvalno je sve preprodaja...u suprotnom, prodavci ne bi imali nikakvu zaradu. Ne pricam o pojedincima vec o svim trgovinskim lancima. Uci ces u butik i kupiti stvar po nekoliko puta vecoj ceni od nabavne. Nema to veze sa karmom, niti je u redu spominjati karmu u ovako banalnim slucajevima.
2014 06 19
Da,to je ta torba..Torba nije od prave koze,i nije kostala 5000din..
2014 06 19
1 2