Drage moje, mislim da je vreme za proglasenje pobednika ovog kruga.. Bilo je tesko izabrati jer je svaka od vas ponudila lep komad odece, obuce ,nakita, sminke.. Ipak, moje simpatije odnela je jaknica nase drage clanice @LIejJa, cestitam draga, jaknica je prelepa i idealna bas za ovo vreme :) [:osmeh]
Drage moje, mislim da je vreme za proglasenje pobednika ovog kruga.. Bilo je tesko izabrati jer je svaka od vas ponudila lep komad odece, obuce ,nakita, sminke.. Ipak, moje simpatije odnela je jaknica nase drage clanice @LIejJa, cestitam draga, jaknica je prelepa i idealna bas za ovo vreme :) [:osmeh]