Devojke, ja dugo nisam igrala, ali sada pogledah i vidim da se nakupilo poruka, pa predlazem da sve ucesnice izbrisu dosadasnje objave, kako se ne bi desilo da nam administrator obrise temu... [:poljubac]
Devojke, ja dugo nisam igrala, ali sada pogledah i vidim da se nakupilo poruka, pa predlazem da sve ucesnice izbrisu dosadasnje objave, kako se ne bi desilo da nam administrator obrise temu... [:poljubac]