Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

upomoc! kasalj da li se jos nekome desava il sam ja jednina

vec 2 nedelje kasljem suvo,grebe grlo boli toliko se zakasljem da sam i povracala :( da li je ovo neki virus ili sta je sta vise da radim :(
2014 08 25
ja kasljem pa evo vec nedelju dana,samo ja ne kasljem suvo,vec izbacujem slajm,ali ovako nemam nikakvih drugih tegoba,niti sam slinava ni nista..ne znam sta je..a moja svekrva vec mesecima ima taj suvi kasalj,jel si ti pusac
2014 08 25
pa jesam i nisam zapalim 2 cigare u toku dana uz kafu samo.. al nocu mi je najgore
2014 08 25
reci cu vam samo da iscedite cveklu i popijete to. ako vam je odvratno (kao i meni) sipajte u sok od borovnice. provereno se lecimo time godinama :D
2014 08 25
kako je ti spremas? i g.. cu popiti samo da zivnem :(
2014 08 25
pa izrendas vecu cveklu i izgnjecis, procedis i popijes (ako mozes tako sveze...meni je zeludac na nos izasao [:smejatise] ) ako ti je bas grozno onda sipaj u sok od borovnice i tako par puta dnevno. ujedno jaca krvnu sliku a za kasalj je odlicno
2014 08 25
Ukoliko imas klimu u stanu, ili si na poslu izlozena klimatizovanom prostoru non-stop, moguce je da imas respiratornu infekciju. Ja sam je imala i znam od cega je bilo, doktori su mi to samo potvrdili, cak kada sam isla kod kardiologa mog na najobicniju kontrolu, covek je posle 2 meseca nakon sto me je prosao kasalj, konstatovao na osnovu snimka da sam imala respiratornu infekciju i pitao me je to, pa sam mu potvrdila da znam. Tako da, nista strasno, proci ce samo od sebe.
2014 08 25
Moja preporuka je sirup bronhomel,od sveze cedjenih pupoljaka cetinara.U roku od 2-3 dana kasalj prestaje.Vec nekoliko puta sam ga koristila,a u porodici svi imaju po jedan.Podseca na med,nije loseg ukusa,iako med uopste ne volim.Ali pomoglo je. [:osmeh]
2014 08 25
bronhome sirup da li mogu trudnice sobzirom da sam 8 mesec? ja cu sve da probam samo da me prodje :(
2014 08 25
@Bengalica27 moguce klima mi je iznad glave 24h :( jos sam je bas cesto palila :(
2014 08 25
Nije navedeno za trudnice.Pise da se ne preporucuje dijabeticarima.
2014 08 26
hvala devojke [:poljubac]
2014 08 27