Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

iskustva sa labradorima?! :)

Pre nekoliko dana, na nasu veliku srecu, pojavila se Dona. Divna labradorka, predepostavljamo da je neko ostavio jer je zenka. Sa velikim zadovoljstvom smo je primili u nas dom, uvukla nam se pod kozu za samo par sati, i sada ne bismo mogli da zamislimo dan bez njenih nestasluka i mahanja repicem. Tj. ima veliki rep, jer je stara oko nekih 6-7meseci. [:smejuljitise] [:kezitise] Guglovala sam, citala sve sto pise o ovoj rasi, ali znacilo bi mi kad bi neko podelio svoja iskustva sa ovom ljupkom rasom pasa : [:kezitise] Postavila bih njenu sliku, da se i vi zaljubite u nju, ali nesto ne mogu [:tuzan] [:tuzan] [:kezitise] [:jezik]
2014 09 03
Ja imam labradora već 8 godina, sad će deveta. [:osmeh] Šta god treba, samo pošalji poruku, tu sam [:lepota]
2014 09 03
Ja imam mešanca labradora i jako je blesav i prepametan, obožavam ga :) Jako me čini srećnom! :)) Svaka čast što se odlučili da usvojite ženku, lepo je čuti :) U svakom slučaju, labradori su stvarno divni psi, u svakom smislu :)
2014 09 03
Pa, labradori su korišćeni kao lovački psi, hvatajući plen koji pada u vodu.. Dakle, u samoj prirodi im je da obožavaju vodu!! :)) Ovaj moj najviše voli crevom leti kad ga polivamo, pa skače kao neko razigrano jagnje [:lepota] Ili ga odvedemo na kraj Ade, pa onako hvata zalet i skače u vodu, svi mu se smeju kako je sladak i blesav [:smejuljitise] Bez šampona možeš kad god, a sa šamponom na par meseci, ili ako se baš usvinji možeš češće :D Jer ne valja kad se prečesto kupaju šamponom, to im iritira i isušuje kožu i krzno. Šetnja - obavezno, vole da istražuju i pošto su jedna od rasa koje se lako goje ako se ne kreću. PS: Pošto je ženka, savetujem ti da je sterilišete. Da ne bi imala teranja i da je ne bi ''pucali'' hormoni. Biće joj mnogo lakše, a i vama. [:osmeh]
2014 09 03
To sam i ja 1000 puta rekla za mog psa, da je kao dete :)) A to da se goje je istina, moj kad vidi povodac bukvalno skače od sreće, ne bi verovala, ahahaha :D
2014 09 03
Moj što je stariji, to je ''gori'' što se razmaženosti tiče.. Kao mali nam je kasapio prste svojim ekserčićima, dok su mu zubići rasli.. Zato se sad uvija i mazi kao mačka xD Na glavu bi mi se popeo da može [:smejatise] A što se šetnje tiče, šta reći, ovaj sam gura glavu kroz ogrlicu za šetnju xD A mi crkavamo od smeha [:smejuljitise]
2014 09 03
A moj voli da mi gricka ruku, jakooo voli :D I jako se plaši grmljavine, sakrije se pod sto :)
2014 09 03
Planiramo da je sterilisemo sledeceg meseca :) Po vasim pricama, svi labradori su ludice :) Da sam znala, kupila bih jednog ranije... mada ne zalim, Dona je Dona.. niko je ne moze zameniti :D Znaci sledi kupovanje povodca :D Kakvo je vreme kisovito ,nema svrhe da se kupa sada u pokusaju da bude cista :) Hvala vam :-*:-*
2014 09 03
Ma nema na čemu :) Psi su generalno divni, a labradori posebno :)
2014 09 03
DraganaPerisic; Hahaha i moj to radi! :D Dakle u duši su uvek bebice razmažene.. [:lepota] Cmokic; Nema na čemu! Spavaj mirno, znajući da ti je ovo jedna od najboljih odluka u životu [:osmeh] Ti psi su najprostije rečeno.. Oko 35kg čiste radosti na četiri šape :) Ulepšaće ti život kako nijedan drugi pas ne može.. Srećno, i javi kako vam ide!! :))
2014 09 04
Znam da mnogo vole da klopaju, tako da moraju da se redovno setaju i trose jer mogu stvarno da se ugoje, slatkisi mali [:osmeh] Inace, pravi su porodicni psi [:lepota]
2014 09 04
Hvala puno, sad znam kome da se obratim ako mi je potrebna pomoc. Uzivajte sa vasim ljubimcima [:poljubac]
2014 09 04
Ja imam labradorku, to je cudo od psa. :-) slučajno je dosla u moj zivot, malo sam znala o psima jer sam prvenstveno mackoljubinica :-) uglavnom, iznenadilo me sto opasno voli vodu. Sipam u lavor vodu i ona gnjura :-) celu njusku do ociju potopi :-) ma smesna je :-) tako da, uzivaces sa njom sigurno.
2014 09 16
Labradori su najdivnija rasa. Imala sam jednog 14 godina, uginuo od starosti. Bio je predobar i predivan. Nikada ga nećemo prežaliti... :(
2014 09 19