Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ljubitelji macaka.. postavite sliku Vase mace ;)

Hoću i ja macuuu [:plakati] Ali već imam jednog debelog Garfilda u psećem obliku. Plašim se kad bi slučajno seo na nju ili tako nešto.......... :(
2015 01 21
Hvala !!! [:poljubac] Murderdolly, možda bi mogla da uzmeš macu i polako navikavaš Garfilda da bude dobar prema njoj ? Samo da nije agresivan prema maci. Proces navikavanja teče polako i sve pod nadzorom. A ako se sprijatelje, postaju najbolji drugari za igru i spavanje zajedno.. [:lepota]
2015 01 21
Maculi, što je najtužnije, moj debeli obožava mace [:smejatise] Bukvalno sam bila u situaciji da ga vidim kako ih njuškicom gnjavi i ljubi, nešto najslađe što sam videla u životu [:lepota] [:lepota] [:lepota] Ja sam mislila da on iako ih voli, a smotan je koliko jeste, čak i u najboljoj nameri može zato što je tako veliki da ih povredi, a ipak ne bih baš veliku mačku da dovodim... A volela bih da imam prihvatilište u kući, da mi to uslovi dozvoljavaju, jer obožavam sve životinjice.. [:lepota]
2015 01 22
Let me in [:kezitise] [slika:2bd3ffc3-2f7c-44e2-8097-15de3142814a]
2015 01 29
Murderdolly i naši psi vole mace .. Nekad su i grubi u igri ali ni mace ne ostaju dužne. [:smejuljitise] Zamisli haskija kojeg mačka pljusne po njušci.. [:smejuljitise] Onda se on pokunji i shvati da je preterao.. Posle 10 min legnu zajedno da spavaju. [:lepota] Snowflake889, preslatka je cicana !! [:lepota]
2015 01 31
Maculi hvalaaa [:lepota] u pitanju je cicko, decak je [:smejuljitise]
2015 01 31
Maculi, jooooj, pa to je preslatko, ja bih umrla od slatkoće da tako nešto vidim!! [:kezitise] [:lepota]
2015 01 31
Meni je to mentalna detoksikacija od svih životnih problema. .. [:osmeh] Sednem u baštu i posmatram životinje kako se igraju. Milina. [:lepota] Kad dodje zima, već druga priča. Macani zimi najviše vole TA peć.. Ni hranom ih ne mogu oterati od toplote ..Ceo dan se izležavaju tu. [:smejuljitise] [slika:38ec5c86-9e78-49b5-ad39-46ac02ded2cb]
2015 01 31
Ova slika je pobedila [:lepota] Mene nervira kada ljudi kazu da macke ne umeju da vole gazde kao psi, to samo moze da kaze onaj ko se nikada nije posvetio macki. Ovaj moj macak je vezan za mene kao dete! I svaki dan mi to pokazuje... Macke su najdivnija stvorenja samo ih treba upoznati [:lepota]
2015 02 01
''Mentalna detoksikacija'' - NAJBOLJI termin koji sam čula do sad za to! Upravo! Životinje jednostavno oplemenjuju život, koje god da su u pitanju [:lepota] Ja bih držala i kučiće, i mačke, i guštere, i papagaje, ma sve da mogu! [:smejatise] Ali me trenutno najviše zanimaju mace, jer imam malu garsonjeru,ipak su veće čistunice od kuca, budimo realni. :) Prelepi su ti macani.. Jesu li to sijamske ili mi se čini? :) Ne razumem se puno u mace, ali bih volela da skontam više [:kezitise]
2015 02 01
Hvalaaa!!! [:poljubac] Jooj, mi imamo ogromno dvorište, baštu u kojoj ne gajimo ništa jestivo , već samo travu, drveće i cveće i to je našim ljubimcima raj. [:lepota] Tu imam kutak gde volim da sednem i popijem nes s prijateljima, gde volim da slikam , a oni tada izvode svoju igru "ja sam najlepši", " vidi mene kako sam lud..i kako izvodim kerefeke", " najbolje trčim i rušim saksije uz najveću buku.. " ... [:smejuljitise] [:smejuljitise] Sve je krenulo s jednom sijamkom koju je starija kćer iskukala i namolila od tate, a onda smo uzeli i par snowshoe sijamaca. Ovaj maleni u sredini što gleda je najmladji i ima samo 6 meseci. Da ne govorim koliko smo lutalica odgajili i udomili . Više ne povećavamo "krdo" .. Obećala sam sebi. [:smejuljitise] Inače demantujem tvrdnju da su sijamci prgavi. Ovi naši su najveće beby umiljatikus predatikus na svetu..a samo idu za nama ( kad ne spavaju) i mole očima "voli meeee!!!" [:lepota] Najumiljatiji na svetu. Sve zavisi od vlasnika. Koliko ljubavi daš, recipročno desetostruko vraćaju. [:lepota] Mačke su za mir, nirvanu, opuštanje..ali i ludilo kad se igraju. Psi za radost i smeh , neumorno trčanje raširenih ruku dok upijaš život svim porama i odbijaš da odrasteš. Najboolje je imati i jedne i druge. [:lepota]
2015 02 01
Jaooo ja obozavam macke ,da vas upoznam sa silvesterom :) ovo je kad je bio mali tek beba [slika:0eb644d7-c1cf-4b79-b8fc-42a73f827371] [slika:9546fac5-9ef7-42aa-b069-aecdb04966a2] [slika:44f060c2-5b9a-45c6-a156-935131df3169] [slika:bb0564b9-8871-4603-90e3-81f816864536] Najvise voli tako da se izvrne i spava,inace kao manji je najvise voleo da se zavuce u dzep od mog duksa i tu da zaspi [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:poljubac]
2015 02 03
Sijamke su mi najlepše mačke koje postoje definitivno.. Zatim skroz bele, i za njima skroz riđe.. :) Sad sam definitivno ubeđena, prvom prilikom ću videti da usvojim jednu, i stavljam slike [:kezitise] [:kezitise] (ako neko može da me uputi, to bi bilo divno)
2015 02 03
Murderdolly, obavezno usvoji i ..jedva čekam fotke. [:lepota] Jooj, vidi Silvestera , mazonja jedan .. Divan je !!! [:lepota] [:lepota]
2015 02 03
Evo je moja mala bezobraznica, sve mi porusi po sobi :) [slika:cf2c46e0-be32-4037-a008-3da39de36860] A nije narociti ljubitelj slikanja, pa evo je kad je nervozna :D [slika:b74327d8-c7ef-48b0-9323-11fc6d27d860]
2015 02 16
1 2 3 4 5 6 7