Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

potrebna mi je pomoc pomozite :(

Sta se desava kada vi zelite da kupite neki predmet koji se prodaje i posaljete svoje podatke spremni za kupovinu i onda ne dobijate odgovor od prodavca a pise kada je poslednji put prodavac bio ulogovan. Zatim posaljete jos jednu poruku sa pitanjem kada mozete da ocekujete stvar koju zelite da kupite i opet ne dobijete odgovor a osoba je bila ulogovana u medjuvremenu. Pri tom stvari koje prodaje su slike sa interneta.Bilo mi je sumljivo jer sam istu tu sliku videla u jednom butiku na face-u i kostala je 5.500 din a kod nje 1.500. Prepoznala sam jos jednu stvar iz istog butika koja takodje kosta 5.500 a kod nje 1.000.
2015 03 23
Kopiraj ovde link naloga te osobe.
2015 03 23
FancyDiva PRVO se raspitate o predmetu, pa ako vam odgovara, onda razmenjujete podatke [:osmeh]
2015 03 23
FancyDiva to je prevarantski profil koji jos nije blokiran. Pre kupovine na sajtu pogledaj obavezno CRNU LISTU.
2015 03 23
Carapo,carapice. Kako god. Veliki pozdrav za tebe i tvoje poznanike iz ekonomske skole, u koju ja nikada nisam usla. Ja sam iz Mionice i tu idem u ekonomsku skolu, ali sam upisala Valjevo, jer tamo ponekad dolazim, cisto radi razmene stvari jer sajt nije samo za kupovinu. Sto se tice toga cime se bavim, mozes da se raspitas u SELECT-U(jer te to toliko zanima), ali sumnjam da znas sta je to. A za sve ostale devojke : Ja sam podrzala devojku ,jer sam imala lepu saradnju. Nista loseg nema u tome, nisam preterano opterecena sajtom, nemam neko posebno vreme da se vise posvetim tome, ali sam prodavala, i imam sve pozitivne utiske.
2015 04 21
Da li je moja supruga ovde agresor ili je stavljena na stub srama jer nikom ne govori svoje probleme? Da i te kako ima. Ostala je bez oca, izgubila je bebu, sta vam ljudi jos treba, da izgubi ovo dete? Hocete li se tad smiriti? Tacno je da nije poslal jaknu, zasto, ne znam, ja nisam u njenoj glavi niti znam sta joj je bio cef. Za to je kriva.
2018 12 28
Nekako se fotografija da promeniti, ali ime ostaje.
2018 12 28
...
2019 01 04
...
2019 01 04
....
2019 01 04
> nelica22: > budibiljana , pre 52 minuta > zao mi je ja ne mogu na tolike zahteve i vase prohteve da odgovorim > nelica22 , pre 49 minuta > ne razumem sta ne mozete? > budibiljana , pre 48 minuta > da izadjem toliko u susret zao mi je > vi biste sve a da nista ne platite > zao mi je ja nisam buvlja pijaca > nelica22 , pre 45 minuta > sta ja to necu da platim? uplaticu vam novac postnetom a vi meni posaljete postexpresom i ja placam postarinu? ne razumem sta vi tu imate da placate?! > budibiljana , pre 38 minuta > nista to je i poenta prodaje > slobodno potrazite model kod nekog drugog korisnika > jer i moja prava su da odlucim koje zelim a kome ne da prodam svoj predmet > nelica22 , pre 35 minuta > to je jako bezobrazno sa vase strane, dogovorio se oko svega i onda vi odustanete. zaista ne znam na sta to lici. jos ste i sada podigli cenu predmeta sa 300 na 500din. kontaktiracu admina i ostale clanice da me posavetuje da li da dam negativnu ili neutralnu ocenu. pozdrav > budibiljana , pre 24 minuta > ne mozete jer nije doslo do saradnje lepota > budibiljana , pre 23 minuta > poljubac za Vas Strasnooo takvu treba blokirati odma
2019 01 20
> nelica22: > budibiljana , pre 52 minuta > zao mi je ja ne mogu na tolike zahteve i vase prohteve da odgovorim > nelica22 , pre 49 minuta > ne razumem sta ne mozete? > budibiljana , pre 48 minuta > da izadjem toliko u susret zao mi je > vi biste sve a da nista ne platite > zao mi je ja nisam buvlja pijaca > nelica22 , pre 45 minuta > sta ja to necu da platim? uplaticu vam novac postnetom a vi meni posaljete postexpresom i ja placam postarinu? ne razumem sta vi tu imate da placate?! > budibiljana , pre 38 minuta > nista to je i poenta prodaje > slobodno potrazite model kod nekog drugog korisnika > jer i moja prava su da odlucim koje zelim a kome ne da prodam svoj predmet > nelica22 , pre 35 minuta > to je jako bezobrazno sa vase strane, dogovorio se oko svega i onda vi odustanete. zaista ne znam na sta to lici. jos ste i sada podigli cenu predmeta sa 300 na 500din. kontaktiracu admina i ostale clanice da me posavetuje da li da dam negativnu ili neutralnu ocenu. pozdrav > budibiljana , pre 24 minuta > ne mozete jer nije doslo do saradnje lepota > budibiljana , pre 23 minuta > poljubac za Vas Strasnooo takvu treba blokirati odma
2019 01 20
Zar nije budubiljsna blokirsna a sad je pod drugim imenom?
2019 01 24
Pozdrav svima..☺Upravo sam napravila profil,pa bih zamolila neku od vas da mi objasni kako funkcionise prodaja ovde (da li robu saljete poštom iskljucivo)?Takodje me zanima kako funkcionse sve vezano za pracenje clanova,utiske itd?😊Kako se i gde nastavlja komunikacija sa potencijalnim kupcima?Profil sam napravila pre svega da bih prodala stvari koje ili nisam ni jednom nosila ili par puta,pa bih vas zamolila da mi objasnite kako je najbolje da se dogovaram sa potencijalim kupcem oko prodaje(da li da mi novac uplati pre slanja,ili da plati pouzecem)?Unapred hvala svima koji mi odgovorite..😊
2019 02 18
Da li Neko ima problem da ne moze da izbaci predmet meni se to upravo desava ? Hvala unapred
2019 04 30
1 2 ... 8 9 10 11 12