Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

OBAVEZNO PROCITAJTE!!!

Pre 2 meseca sestra koja je dosla iz hrvatske kod mene u goste porucila je sa ovog sajta patike, i umesto patika dobila je [slika:4c1f38d5-6805-42ca-aed3-6865742da2d7] i plus je sve smrdelo na miseve! Ona je za adresu navela moje podatke i broj svog srpskog telefona (jer ja studiram i da me ne zovu iz kurirske sluzbe dok sam na faksu). Prevaranta nije prijavila policiji i secamo se da se radilo o osobi iz krusevca. Danas njoj zvoni telefon (fiksni broj zove) i traze ti oni mene (na njen srpski broj telefona) kako sam ja nekog prevarila za 2000din!!! I gle cuda pozivni broj iz krusevca! Molim sve devojke da obrate paznju, jer ovom bezobrazluku nema kraja! Niti sam nekoga prevarila niti cu a necu im ni dati novac!!!! I molim vas ako se jos nekome to desi da mi se javi, jer se povodom ovoga nesto mora preduzeti!!!!
2014 12 27
I da napomenem ta clanica pod tim imenom kada je stigao paket vise nije postojala na ovom sajtu!!!
2014 12 27
Draga moja, moj otac je zvao da bih vratio novac, kao što je zvao i sve ostale članice koje se oštećene!!! Stvarno nije u redu što ovde lažeš, i pričaš kako je on tebi tražio novac. [:isfrustriran]
2014 12 27
Izvini ako je tako meni je sestra tako prenela jer je to njen br telefona i sa njom je razgovarao..
2014 12 27
Ok. Nije problem. [:lepota]
2014 12 27
I molim te nemoj zbog tvog oca koji je dobar i posten covek vise da se bavis ovakvim stvarima! Zar ti nije zao njega sto mora da ispasta zbog tvojih nedela? Ima i drugih nacina da se dodje zbog novca a ne da se spustas na ovako niske grane..nadam se da ti je ovo lekcija za ubuduce!!!
2014 12 27
Hvala na savetu! Jeste mi ovo lekcija za ubududje. Pozdrav.
2014 12 27
Ok, nije problem, a i dalje postavlja slike stvari koje nema i ne moze ih poslati...
2014 12 27
Da, vidim i ja da i dalje postavlja predmete a u utiscima se moze videti o kome je rec..molim vas prosirite ovo dalje, ili neka Miljana Nikolic obrise predmete koje "prodaje" i iskreno se nadam da se vise nece time baviti, videli ste sta je mojoj sestri stiglo i ne zelim da se jos nekome to dogodi..
2014 12 28
E Miljana, Miljana.. Jadan covek kakvo dete ima.. Verovatno je sve zivce izgubio. Sram te bilo.
2014 12 31