Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zgranuta ...

Pre par dana uplatim ja clanici 2000 za haljinu, i to odmah. Prođe tu par dana, napisem ja poruku, i dobijem odgovor da nije jos proverila da li su joj pare legle (ne znam kako se proverava post-net, kada obavestenja stizu na mob)! Opet nista da bih dobila poruku kako mi je uplatila pare nazad, jer je bolesna, jer ne može da nadje šal od haljine. Pare jeste uplatila, a haljina se i dalje prodaje...a ja imam gorak ukus u ustima... [:tuzan]
2015 01 09
Dobro si prosla, makar su ti pare vracene...A cudno jeste.
2015 01 09
Stvarno cudno, ali cuti kad imas parice.. Nego, mozda joj se stvarno nesto desilo (ne daj Boze), pa je odustala, ne deluje mi kao prevarant cim ti je vratila novac.
2015 01 10
Slazem se, ali cura je ulogovana redovno, haljina se i dalje prodaje...mislimkako bi se ti osecala da te neko tako otkaci, a prodaje i dalje tu stvar? [:besan]
2015 01 10
Bitno da si ti novac dobila nazad. Sve vise i vise prevaranata. Kada sam napisala adminu-ubacite sistem tipa Limundo-registracija uz LK-obrisali su taj komenatar.
2015 02 02
Neka, makar si dobila pare nazad. Ko zna zašto je to dobro.. Srećom si pare zadržala :)
2015 02 10