Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Filmovi, knjige, muzika /

DzoDzo traži knjige...

...imenjakinje [:smejuljitise] DzoDzo Mojes. Naslovi su "Snovi u plavom" "Ne oklevaj ni tren" "Dok nisam srela tebe" "Poslednje ljubavno pismo" Znaci, ako ima neka clanica da je kupila/dobila njene neke knjige, da smatra da joj vise nece koristiti na polici posle jednog citanja, nek mi se javi [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] Takodje, trazim i sledece: Šarmu "Kaludjer koji je prodao svoj ferarri", "Tajna pisma kaludjera koji je prodao svoj ferarri" Lorin Vajsberger "Djavo se sveti", "Djavo nosi Pradu" "Sofi Kinselu "Prva bracna noc", "Devojka iz dvadesetih", "Kupoholicarka u Holivudu" Aleksandru Poter "Da li smo se nekad sreli?", "Detetktiv za ljubav", "Ko je ta devojka?", "Nisi onaj koga zelim", "U potrazi za romeom" Erika Dzong "Strah od pedesete", "Deseta muza" knjige Gijom Musoa-od tog macana za sad nemam nista od naslova jezik nudite i neke druge naslove, ali su mi ovi prioritet. tj kupujem ili menjam... [:osmeh] [slika:9e73e07a-e755-4908-85b9-8e4c18152b0f] Usput da uradim malu preporuku: ako imate nekog ko mnogo voli svog kucova, ili nekog kome kucov umire, kupite mu knjigu "Umetnost voznje po kisi" Gart Štajna. Žaklin Suzan "Dolina lutaka" za dragu zensku osobu, tipa drugaricu, kumu, nekog malo blizeg 35- [:osmeh] Stiven King je moj izbor za brata i drugove... Zveva Kazati Modinjani "Vanila i cokolada" je moj izbor za drage zenske osobe 35+, kniga koja izgleda kao savrsen poklon uz neku cokoladu, kao i Sara Gruen "Voda za slonove" uz koju obicno poklanjam sedam slonova za srecu [:osmeh] Nekako, sve se to lepo uklopi [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 02 03