Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Anita Rakic krusevac prevarant!!!!

Devojka me je prevarila za 2400dinara!!!!Sada se javlja jos jedna devojka koju je presla za 2500dinara!!!!Ovom zlodelu cemonstati na kraj i ako ovo citas neces se izvuci jer imamo tvoje podatke i nadrljaces zbog nacina na koji ljudima krades novac!Naime uplaceno joj je na racun u Erste banci 2400dinara dogovor je bio da mi istog dana posalje torbu ali to nine uradila pravdajuci se da ne moze da stigne s posla posle me zavlacila sedan dana da je poslal torbu koja nije stizala!!!da bi se posle na moje pretnje (koje nece biti uzaludne)odgovarala kako ce vratiti novac na moj racun!Ako ovo citas bilo bi ti bolje da vratis ukradeni novac jer oteto je prokleto nadljaces ANITA RAKIC!
2015 02 19
Profil na sajtu sa koga vrsi kradje se zove styleiseternal!!!Njeno pravo ime i prezime je Anita Rakic ima racun u Erste Banci preko koga vrsi prevare!Na ovome se nece zavrsiti kao sto nije ni sa gomilom prevaranata ovde koji su uhvaceni!
2015 02 19
Ja ni pod razno, ne pristajem da prvo uplatim novac,koliko god mi se nest osvidalo.Zasto bih ja verovala njoj ,a ona pritom, otvoreno ne veruje meni [:vrtoglav] Placam samo pouzecem i tako radim i sa kupcima.Naravno, rizik uvek postoji.Ne shvatam da neko tako jeftino prodaje obraz [:isfrustriran] Lola, hvala sto si nas upozorila,cuvaj zivce,koliko god ti je tesko-dobro si rekla;oteto - prokleto! Ti ces ovo da prevazides, lopovima njihova sudbina....
2015 02 19