Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Mrsavljenje,teretana !

Devojke,jel moze pomoc ako je neko imao iskustva sa sagorevacima masti. Vec jedno 4 meseca idem u teretanu,jedem toliko zdravo da zdravije ne moze. Hleb sam totalno izbacila i nista. Bukvalno ni 100g nisam smrsala. Da li ima neko neki poseban recept ? Inace sam visoka 172 a imam 61 kg i to je ok,ali mi je sve koncentrisano u donji deo telo,bas ludim [:kezitise] Hvala [:poljubac]
2015 02 19
Hvala puno. Znaci nije bilo nekog efekta,zanima me da li vredi uzimati. ili neka alternativa samo da deluje [:lepota]
2015 02 19
Ako si na istoj kilazi, a pridrzavas se ishrane...Saasvim je moguce da ti je tezina ostala zbog samim misica ista. Jer vezbanjem misici rastu, a misicna masa je veca od masnog tkiva. :-)
2015 02 19
Tacno tako, DucaKaca.Posle vezbi puuuunooo istezanja. Umesto hemije uravnotezena zdrava ishrana i umereno vezbanje. Hleb spada u ugljene hidrate, a oni sluze kao upaljac za sagorevanje masti.Ne verujem da izgledas lose, naprotiv ... Sto ne bi jaci donji deo prihvatila kao vrlinu , pogotovo sada kad je to svetski hit [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 02 19
Haha,hvala devojke,ne izgledam lose ali bih volela onih dva kg, koja su svakoj devojci nocna mora, da skinem. Znam da su misici tezi,ali moze biti OlgaAN da je zbog istezanje. Znam da je lose ali bas slabo radim istezanje posle,uvek negde zurim pa mi mozda misici i izgledaju nabijeno. Ne jedem hleb ali ubacim testeninu nekad za rucak sa bundevom i spanacem (bas sam opsednuta ,mozda i zbg toga nece :)
2015 02 19
Ja sam moglo bi se reci gradjena kao ti, samo uz razliku kilaze i visine. U donjem delu sam jaca, ali tako sam gradjena, kada se ugojim ili smrsam to je uvek u predelu butina. [:tuzan]
2015 02 19
Jaoo da,uvek te butine odskacu,kad sam u haljini ok,ali pantalone strasno. A stomak ravan. Izgleda da svaka zena ima neki problem [:plakati]
2015 02 19
Meni je bas kontra, u haljinama me najvise nerviraju, a isto stomak ravan kao da nista ne jedem.
2015 02 20
Meni opet butine nisu problem nego donji sotmacic Imam jedno 5 kila viska po onoj tabeli ali se i ne pirmeti puno, ostalo mi je okej , imam malo vecu pozadinu i jace grudi, samo kad bih taj stomacic skinula bilo bi ekstra, jer je tuzno gore tanak struk i dole stomacic xD :(
2015 02 25
E a kad smo kod mrsavljenja vec, ima li ko savet kako da smrsa obraze?! Osecam se ko hrcak [:tuzan] [:smejuljitise]
2015 02 25
Jao i ja imam problem sa obrascicima :) ali veruj mi,jednom kada sam smrsala dosta nestali su i izgledala sam kao bolesna. Lice upalo,oci iskolacene. Tako da je bolje ovako [:jezik]
2015 03 01
Pola zene- pola hrcci [:smejatise]
2015 03 01
Meni je nekako nelogicno da pazis sta jedes a da nista ne ide, jos i vezbas. Ne kazem da nije istina, ali ako vezbas i pazis, moras da imas efekat. Da li si proverila zdravstveno stanje? Hormone stitne? Ja imam trenera, idem u Performu na Ngu i odusevljena sam, ne zurim, imam rezultat kakav i trazim, ali sam prvo proverila sve hormone, pre pocetka.
2021 05 05
Ja ti savetujem Herbalife ishranu.Ako hoćeš piši u imbox za detalje.Pozz
2021 10 23
Iskreno, ko god je koristio Herbalife i smrsao kasnije se zalio na brz povratak izgubljenih kilograma. Sve je u ishrani.
2022 08 11