Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za savet, pomoć...

Naime, dobila sam negativnu ocenu od strane osobe sa kojom nisam imala saradnju. Profil mi deluje kao lažan, stoga nisam htela da se upuštam u bilo koji vid dogovaranja, a kamoli saradnje. Da li je negativna ocena osnovana ili ta korisnica nema pravo na istu, budući da do saradnje NIJE došlo? Strašno... [:tuzan] Hvala.
2015 02 23
Ne moze da ti da negativnu, niste saradjivale, pusti poruku adminu, da ti je izbirse, mozda ces malo da sacekas na njen odgovor, ali verujem da ce izbrisati [:osmeh]
2015 02 23
ako nisi imala saradnju javi se adminu da ti obrise ocenu nema osnova za davanje negativne ocene ako nije doslo do saradnje [:osmeh]
2015 02 23
Hvala Vam mnogo! Obavestila sam admina i nadam se da će mi izaći u susret. :(
2015 02 23
Naravno da nema pravo na negativnu jer nije doslo do saradnje, ali isto tako i razumem njen revolt jer mi nije jasno zasto neko ko prodaje ne odgovara na poruke ? PS. Zasto mislite da je lazan profil , samo zbog toga sto je nova clanica na sajtu ... ?
2015 02 23
Mozda clanica nije upoznata sa pravilima foruma . Pitajte je da izbrise, ako ne zeli obratite se adminu - kad tad ce vam resiti . Pozz
2015 02 23
Članica je na ovom sajtu mnogo duže nego ja, tako da nije nova. I ja sam nekad bila 'nova', te ne posmatram stvari na taj način. Jednostavno mi je proradio crv sumnje i u neku dalju priču nisam htela da se upuštam. To je moje pravo. Odgovorila sam joj na prvu poruku, a nakon njene nove poruke na sajtu je nije bilo zasigurno tri nedelje. I to Vama nije čudno? Nakon 22 dana se ulogovala i dala mi negativnu. Hm...
2015 02 23
Elly456, obratila sam se. Hvala. Srdačan pozdrav!
2015 02 23