Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Pomoc u vezi crne magije

Dali imate iskustva sa crnom magijom,nasla sam kod svekrve i sobi uvijeno u papiru sledece:svecu koristenu,bosiljak,grancicu od metle,katanac sa sve kljucem u njemu,otvoren i perce. Zna li iko o cemu se tu radi,nije to jedino sto sam nasla kod nje,nalazila sam belege od mene ,muza i deteta sakriveni u nekoj vazi i razne brojeve tel od raznih vracara. recite mi konkretno cemu sluzi ovo,za sta je? katanac i svecu sam bacila u vodu a ostalo upalila
2015 02 25
Ljubavne chini, chini vezivanja..neko blizhnji ti verovatno to radi, ili komshinica koja chesto dolazi, neko blizak sigurno.
2015 02 25
ali kakve ljubavne cini,mene svekrva PREZIRE I NE PODNOSI,resena je da me istera...
2015 02 25
ona to meni radi ali me zanima sta je to tacno.
2015 02 25
A poshto si nashla otvoren katanac sa sve kljuchem( ako sam dobro shvatila ) znachi da taj neko josh nije zavrshio to shto je zapocheo..jer da je sve izbajao bio bi zatvoren katanac, a kljuch bachen. E sad ako ne verujesh u to shta te briga za sve to.;)
2015 02 25
Međutim, u novije doba katanac se sve više koristi u crnoj magiji – osoba se ”zaključa” pa ne može više ni da voli, ni da nađe srodnu dušu, niti da vodi ljubav. Takve vradžbine često su glavni krivci za raspad braka to sam pronasla na netu
2015 02 25
a ja sam zatvorila taj katanac pre bacanja nisam zakljucala
2015 02 25
samo preklopila nisam ga zakljucala.dal nisam pogresila sto sam to uradila,plasim se za brak
2015 02 25
Pa htela sam prvo da ti kazem da nastoji verovatno da vas odvoji
2015 02 25
znam...plasim se mnogo a mnogo volim muza. sta da radim da se zastitim,i sebe i dete i muza..? a kad sam to bacila i upalila,bile su zadusnice a ona je zatim pala u krevet dobila temperaturu i nekoliko dana lezala.
2015 02 25
Kao prvo nemoj da se plashish. Ne znam shta drugo i da ti kazhem.. Drzhi se i samo bez straha.
2015 02 25
Ne moze ti nista ako ne verujes u to.
2015 02 25
nadam se....ako ima neko iskustva neka pise....
2015 02 25
Ako ti ona bas silno zeli zlo i misli su joj stalno takve, nisu joj potrebne besmislene bajalice da bi ti naudila, dovoljna je ta jaka mrznja. Takodje crna magija i ostale gluposti nemaju ama bas nikakvog efekta na coveka koji je u veri, to znaci da redovno uzima naforu, ispoveda se, posti i pricescuje. Ako nisi bas u veri, a strah te je, onda se redovno moli, stekni neko smirenje, ono je najmocnije oruzje protiv takvih osoba. To ti je neki moj savet koji sam da kazem dobila citajuci duhovne knjige, znaci nije iz mog iskustva :)
2015 02 27
ja sam preplasena..nr znam sta da radim,najpametnije sta je. verujem u boga i idem u crkvu,ali opet....strah me i za sebe i porodicu. psihicki sam ok,ali stoji mi to negde u mislima i kad se setim toga uplasim se.koji su simptomi tog loma,jel zna koja?kako takva osoba ima ponasanje,kako zivi itd.? brata i snaju mi je razdvojila ta crna magija,potvrdjeno.znaci ne znam vise sta da radim.....ima li neko podatke od neke osobe koja to skida uspesno,pomagajte
2015 03 01
1 2