Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Saradnje sa muškarcima uspešnije?

Ne prodajem vremenski mnogo dugo na ovom sajtu, ali do sada svaki muškarac koji je nešto kupio je samo kliknuo želim, pitao za cene poštarine, platio, preuzeo paket uvek po dogovoru, nikada pitanja o popustima ili bilo šta dodatno (daleko od toga da mi smetaju pitanja o popustima, ali meni žene traže popust, dam im, loguju se svaki dan a nikada se više ne jave) Da li samo ja to nemam sreće sa ženama na ovom sajtu? [:smejatise] Ili je i vaše iskustvo u trgovini sa muškarcima ovde slično?
2015 03 01
Osim onog fetisiste bankara koji je u potrazi za flekavim zenskim gacama, nisam videla da ima muskog sveta na sajtu... [:sokiran] Ja imam problem da mi se retko i zene javljaju za kupovinu, uglavnom se ja javljam njima ... [:smejatise]
2015 03 01
Slazem se da su muskarci daleko bolji kupci od zena. Imala sam prilike da se uverim. Fini, kulturni, ljubazni, oznace sta zele, ostave podatke (ili se dogovorimo za preuzimanje), zavrsimo u 2 dana sa najosnovnijom komunikacijom koja je, pritom, perfektna. [:osmeh]
2015 03 01
Ja sam ubacila muske stvari , ali ni traga ni glasa od njih . A zene ocigledno kupuju samo za sebe [:stidljiv] Na fb sam imala odlicnu saradnju sa njima (nazalost ostala sam bez prodajnog prof.)
2015 03 01
Istina, jedn decko video naocare kod mene, pozvao, pitao samo da li ih jos uvek imam jer bi kupio devojci za rodjendan nesto lepo. Dosao za pola sata, video naocare, uzeo dva para, nije pitao za popust, nista, samo potvrdio koliko je u protivdinarskoj vrednosti i otisao... Takodje nemam nista protiv toga da smanjim cenu, svima dam popust i na rate kada uzmu vise pari...ali sa muskarcima je to lakse iz nekg razloga. U stvari, razlog je nacin razmisljanja...musko vidi nesto, pomisii da bi to kupio, okrene telefon, dogovori se, kupi. Zensko, razmislja da liuopste je ta stvar potrebna, pa kako li izgleda, pa koji li je materijal, sad...da vidimo oko cene sta cemo, kako cemo oko dogovra za slanje, u medjuvremenu ako se mozda predomisli, ne javlja se, ponovo se predomisli....i idemo ponovo. [:smejatise]
2015 03 01
@bebabubica, pojave se tako niotkuda za neki poklon uglavnom @elly456 ja nemam mušku garderobui ali sam imala neke unisex komade nakita iz filmova i serija pa su to uglavnom muškarci uzimali :) Samo što ne umeju da se vrate i ostave utisak, ali dobro, najmanji problem :D
2015 03 01
Da, ne ostave utisak nakon preuzimanja . Prodajem i na KP i desavalo se da ne ostave utisak , ali u inbox odgovore da je sve stiglo i da je sve ok , najmanji problem su utisci, bitno je da su zadovoljni ..
2015 03 01
Ja sam imala dve saradnje sa muškarcima, jedna je bila kao što si opisala hororchick, želim ovo, ovu su podaci, preuzeo, platio, zadovoljan [:lepota] , a druga je bila slična samo što je gospodin kupovao za svoju ženu da je iznenadi sa nečim što joj se svidelo kod mene i uspeo u tome [:lepota] SVE JE BILO TAKO JEDNOSTAVNO! [:osmeh]
2015 03 01
Slazem se, bolje saradnje se sa istim ostvaruju, ne cenkaju se, ne pricaju mi svoju biografiju kako nemaju novca kako imaju 3 dece pa hoce popust, ne gnjave te danima da bi ti svaki dan postavile po jedno pitanje, ne raspituju se samo nego kupe i to je to. Steta pa je pretezno zenski sajt, Manje bi bilo svadja po forumima da ima ko da nas malo smiri ovde i da zavede red,
2015 03 02
Takođe mi se samo jednom desilo da dečko odustane od kupovine, i to jer je raskinuo sa devojkom za koju je poklon bio [:smejatise] Ali mi je uredno odmah javljeno, sa izvinjenjem, što je devojkama ovde očito preteško da urade :o
2015 03 02
HAHAHHA koji maler :O Meni je ovde na krpicama lik kupio vojnicki duks, nisam sigurna i dalje kako je mislio da zenski duks, na zenskom sajtu, sa merama, i bez ikakvog znaka da je muski, znaci Fishbone zenski S je bio. Ali on je kupio i kad je stiglo imao je komentar '' Pa to je zenski!'' - Ma ajde da je zensk ! Lepo smo i na tu nesuglasicu imali okej saradnju lik je lepo okacio ponovo na prodaju po istoj ceni i mirna backa .
2015 03 02
[:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Sreća pa ste normalno sve rešili [:kezitise]
2015 03 02
Usput jesi li ti na slici?
2015 03 02
Sreca pa nije zensko da se cerupamo ! xD
2015 03 02
Ja sam [:osmeh]
2015 03 02
1 2