Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta mozes clanici

Koja je toliko bezobrazna da je molim vec pet dana (tacnije nedelju dana) da podigne paket? Ne mogu da shvatim zasto nekom pada na pamet da nesto kao kupi, a uopste to nece. Ocekujem da ce mi se paket verovatno vec sutra vratiti posto ako ne gresim u postama stoji najduze 5 dana? Drugo, ako doticnoj dam negativnu ocenu i ona vrati meni neosnovano sta da radim? Ne zelim da imam negativnu ocenu bez razloga ali iskreno ocekujem da ce je vratiti zato sto je taj tip ljudi ako smem da primetim [:isfrustriran] [:besan] [:znojav]
2015 03 24
Nikome to nije jasno zasto nesto naruce i na kraju ne podignu. Verovatno da bih tracile tudje vreme i novac. Zasluzuje negativnu ali verovatno ima da ti uzvrati, sto je bas nepravedno.
2015 03 24
A valjda admin na to moze da reaguje [:sokiran] Ja taj paket svakako necu podici zato sto je vrednost istog koliko i ta dupla postarina tako da zalosno je u svakom slucaju sto ovakih ljudi ima. Ali nepada mi na pamet da precutim. Vec par puta sam odustala od negativne sad vala necu. Usput ce i na crnu listu. [:isfrustriran]
2015 03 24
Admin nece reagovati.......i nikako ne treba da precutis, na crnu, naravno ,izmenjacete negativne, ko ima mozga shvatice o cemu se radilo, zato neka te negativna u ovom slucaju ne brine [:osmeh] [:poljubac]
2015 03 25
Cim vidim na netu da se posiljka vratila u ns ostavicu negativnu. 8 dana je u njenoj posti [:plakati]
2015 03 25
Volela bih da je drugačije ali budi sigurna da ti ocena neće biti obrisana :/
2015 03 25