Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Cenkanje ili ne?

Danas sam naletela na jako lep sako polovno a devojka trazi 1400din ja je pitam moze za 1000din kaze ne moze daje popust samo ako uzmem vise stvari tj na kolicinu ok ja zatvorim prozor i to je to.. ne vidim zaista razlog zasto tako odbijate musterije pa zar nije bolje da zaradite bilo sta nego da vam roba stoji narednih 6 meseci koliko vec i stoji a mozda i duze.,..mozda nikada ni ne prodate to sto nudite... Ja pristajem na sve dogovore spustam cenu koliko musterija zeli jer sta mi vredi da mi stoji samo zarobljen novac a ovako bar nesto povratim pa mogu sebi da kupim neku novu stvarcicu :) Da li vi spustate cenu i da li se cenkate kada kupujete?
2013 05 19
Ja sam dala i u ratama [:osmeh]
2013 05 19
Ja uvek spustam cenu ;D A i devojke koje sam ja upoznala ovde znam da spustaju i izlaze u susret (:
2013 05 19
Nešto sam i poklonila od garderobe, bez dinara.
2013 05 19
Uvek spustim cenu,naravno ne snizi,m je za 90%,ali uvek izadjem u susret i nadjemo resenje. .Mada sam naletela u razmenama,da pojedine dignu cenu cak duplo
2013 05 19
Ja najcesce pitam za razmenu, a umem da dam i popust samo da prodam...uvek podjem od sebe, ali ima nas ovde bas nadmenih i nerealnih
2013 05 19
ja spustim cenu za vise stvari ali i za pojedinacno ako je neka visa cena.....bitno je da se obrce ...da ne stoji ista roba..... [:stidljiv]
2013 05 19
Ja sam vise puta prodala nesto po -50% nizoj ceni i plus davala poklone! Jer meni nije bas sve u novcu, vec i u ljudskosti! A kada god neko pita za snizenje ili rezervaciju koliko je potrebno, ja izlazim u susret! Valjda je to normalno!
2013 05 19
A kome da dam popust kad niko ni da priupita [:plakati] Spremna sam da dajem i u pola cene samo da sklanjam stvari, ali...bedak [:stidljiv]
2013 05 19
Nemojte pogresno da me shvatite devojke.. Ali moje cene nisu povezane sa kvalitetom stvari, smatram da stvarno svima izlazim u susret i da su mi cene jako pristojne.. Problem dolazi kada je na npr moj dzemper 500 din a dzemper kod devojke koji se meni svidja 1000, iako nije kvaitenijji nista od mog, samo je razlika u ceni.ona trazi 2 moja za njen 1.. Smatram da tu neke devojke dosta preteruju,..
2013 05 19
sto ljudi, sto cudi [:osmeh]
2013 05 19
dogovor kuću gradi [:osmeh]
2013 05 19
svako svoju robu moze da ceni koliko on smatra da to vredi ali morate imati u vidu da se na cenu robe placa i postarina pa recimo i ako je vasa stvar nova sa etiketom ne moze da ide po ceni po kojoj ste kupili mora biti bar 500dinara manja da bi je prodali... a kada je zamena u pitanju to onako malo ne znam kako da kazem zavisi da li je stvar polovna ili nova ako se menja polovno za polovno logicno je da ide stvar za stavr ali je moze u svakoj situaciji recimo majica za cipele nije logicno... a kada se manja novo za polovno e to je onda bas zeznuto...
2013 05 19
Ja sam navela svoju situaciju.. I naravno [:lepota] da svako ima pravo da proceni svoju robu,ali ja sam videla da se prodaju sorcevi po neverovatmo visokim cenama, jer sam u uscu uzela isti takav sorc jeftinije nego na ovom sajtu (:
2013 05 19
nekad čak i sama spustim cenu,iako me ne pitaju da spustim,uglavnom kad su u pitanju dečije stvarčice,a volim i ja da pitam za koji dinar manje,to ne boli [:smejuljiti]
2013 05 19
1 2