Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Kako rasiriti tesnu obucu

I to vrlo lako! Ako imate cipele koje su vam tesne a toliko zelite da ih nosite, postoji vrlo lak nacin da ih prosirite, a za koji vam ne treba mnogo sredstava i vremena. Danas sam isprobala ovaj trik i upalilo je, odusevila sam se i morala sam ovo da podelim sa vama! Sve sto vam treba je: -par debelih carapa -fen -naravno, par tesnih cipela :) Navucite debele carape na noge i zatim obujte cipele. Ako sa carapama ne moze uopste da udje noga u cipelu, probajte sa malo tanjim carapama, ili prosto nazujte obucu. Ukljucite fen i usmerite u deo cipele koji vas najvise muci, ne suvise blizu, nekih desetak centimetara od cipele. Drzite fen usmeren tako jedno 20-60 sekundi. Dok to radite, sto vise mrdajte noznim prstima gore-dole kako bi pospesili rastezanje cipele. Kada iskljucite fen, ne skidajte cipele dok se ne ohlade. Za to vreme koliko je moguce i dalje mrdajte prstima i hodajte. Kada se ohlade cipele skinite ih i probajte na tanje carape. Rezultati bi trebalo da budu odmah primetni, a ako i dalje niste zadovoljni, ponovite proces dok vasa cipela ne postane udobna. pozdrav svima [:lepota]
2015 05 22
ja sam jednom kupila tesne cipele i odmela sam kod obucara on je stavio u neki kalup i malo rasirio pa mi je onda bilo ok nisam ni puno platila ali ovo je super sto si ti uradila [:osmeh]
2015 05 23
Ja znam za još jednu foru, ne znam baš koliko može da se raširi cipela, ali svakako "lakše uđe" (da prostite), ako je za nekih pola broja manji kalup: jednostavno potopite krpu u omekšivač i stavite u cipelu da odstoji par sati [:lepota]
2015 05 23
Dobro si nam to rekla ja nisam pojma imala da to moze tako ako budem kupula manji broj nekad ima da probam hvalaaaa [:poljubac]
2015 10 25