Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Sta je to sto vam smeta na MK?

Meni smeta sto ne postoji opcija u inbox-u koja selektuje i brise poruke nego mora svaka pojedinacno da se brise, kao i to sto stvari koje su prodate i dalje stoje u ponudi i sta god nadjem taman zelim da uzmem i vidim da ispod pise prodato, clanice ih ne brisu i samo stoje [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:vrtoglav]
2015 05 25
Jao jeste to u vezi poruka,pre neki dan krenula da brisem i pola sata nije bilo dovoljno [:smejuljitise]
2015 05 25
Ako vam toliko toga smeta na sajtu, pa aman sta trazite ovde!?? Lepo uzmite drugaricu ili nekog drugog za ruku i pravac trzni centar i kupite sve sto vam treba. Em lepo vidite stvar koju kupujete, probate. I sto je najbitnije, novo je, ne moze vam kao ovde neko uvaliti neku staru, pocepanu ili isflekanu tipu, i to po ceni vecoj nego sto je kostala kao nova.
2015 05 25
Dzo, imam ja belu kosulju (koju sam izbrisala sa sajta, ubedjena da sam je prodala, kad posle par dana je sretnem u ormaru [:smejuljitise] ). Elem, slazem se sa Tirkizz sto se tice poruka. Meni ne pada na pamet da u milion poruka pojedinacno ulazim i brisem.
2015 05 25
Komentatorka ja volim da provodim vreme ovde, volim da kupujem stvari, jer mi je lakse da sednem za komp, ukucam sta mi treba, pronadjem i stigne mi na kucnu adresu, nego da se satima vucem po buticima dok ne pronadjem. Pa ne vidim zasto onda ne bismo pokusale nesto da promenimo ako nam smeta.
2015 05 25
Liky8888 onda odi na neki drugi sajt tipa limundo, kupindo, kupoholicarke..tamo je situacija koliko toliko bolja [:jezik]
2015 05 25
Ne bih [:jezik]
2015 05 25
a sto ti ne ides tamo, sta teras deevojku vise.
2015 05 25
Imam ja naloge i tamo. [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2015 05 25
Jedan od gorih sajtova...uzas...dobro zamisljeno ali u praksi-katastrofa.
2019 08 24
1 2 3