Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Sta je to sto vam smeta na MK?

Ako krene svadja brisem temu i to je to [:osmeh]
2015 05 25
Dzo se ukljucila vec i rekla vezano za temu. A ako neko ima ideju KAKO resiti problem tagova, nek kaze. Meni deluje nemoguce.
2015 05 25
MENI NAJVISE SMETA STO ADMINI NE RADE SVOJ POSAO [:isfrustriran] [:isfrustriran] [:isfrustriran]
2015 05 25
Znala sam, znala sam da ce se ukljuciti. [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise] Ne moze to ljubicasto cudo da stoji mirno, mora negde da ceprkaaaa. [:smejuljitise] [:jezik]
2015 05 25
Niko ovde ne mrda prstom, teme svuda kace po forumu, u temi Ideje stavi da trazi sandale. Kakva li je to ideja [:osmeh] Ne znam Dzo, kad naletim na parfem kad trazim patike, rado bih toj clanici napisala svasta [:besan]
2015 05 25
a kad budes trazila belu kosulju, i nalazila SVE osim belih stvari i kosulje, javi se [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] a npr, hitno ti treba [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] a po gradu, rasulo, nigde bele kosulje ni po radnjama. [:smejuljitise]
2015 05 25
Eh steta Dzo, svi traze bas crvene. [:lepota] Da zavode muskarce, nisu bas svi za zivot SOLO. [:jezik]
2015 05 25
Haha, zvuci kao neki ruzan san [:kezitise] svasta ima bre ovde, nigde nisam ovakvo rasulo videla. Isto, kad sam nesto trazila, pronadem kod jedne clanice jedva, vidim pise toliko i toliko ili razmena, ja je pitam za sta bi se menjala, a ona mi napise prvo za neki tepih, ja pitam da li postoji nesto drugo za sta bi se menjala, a ona ladno napise elektricni bokal za vodu [:plakati] [:plakati] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] pa sestro slatka da ti opremim kucu za jednu stvarcicu.
2015 05 25
Komentatorka produzi ako si dosla da provociras.
2015 05 25
Upravo problem sa tagovanjem,pre nego sto objavim da nesto trazim,detaljno pregledam sta od toga sto trazim postoji ovde i onda se smorim kada vidim preko 20stranica,a svaki drugi predmet ne odgovara onome sto sam kucala :D Mislim da problem ne moze da se resi,koliko samo predmeta ima na sajtu,bukvalno bi svaka koja nema adekvatne tagove morala da brise i ponovo postavi sa odgovarajucim :O
2015 05 25
e, kad to pomenu... Mene nerviraju one cepidlake u 100,200din za razmenu, a npr, dajem sandale za majicu ili haljinu.
2015 05 25
a sta mislite o prijavi tagova, da otvorimo temu, da svaka objavljuje kad naleti na TAKVE predmete i da bar probamo sa prijavama?
2015 05 25
Tagovi su ovde najveci problem, jer kao kupci ne mozemo da se snadjemo. A i mnoge clanice npr ne znaju sta je kardigan pa ubace nihov dzemper od pradede i stavi tag, ili crop top, sve je samo nije to...neke ne znaju, a neke su samo bezobrazne
2015 05 25
I ne kontam zasto vrstite toliki atak na devojku,tj.vrsis* pluralizam je potpuno prihvatljiva stvar bilo gde,prihvatanje razlicitosti osnov tolerancije,kako upravo ne bi doslo do ovog.A pored svega ne verujem da je bilo kom interesantno.
2015 05 25
pa ne mozes ni kao prodavac da se snadjes, jer tvoj predmet zatrpaju ludacki tagovi. Svi trpe.
2015 05 25