Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

NE MOGU DA POSTAVIM PREDMET, ZASTO??

Na drugom koraku >KATEGORIJE< vraca me non stop. U cemu je problem??? Sve sam uradila tacno onako kako se trazi!
2015 05 27
zna nekada da dođe do toga zablokira sajt ako neproradi za sat dva piši administratoru
2015 05 27
Sta ti pise kad te vrati? Probaj da nesto izmenis, promeni tagove, nekad zablokira.
2015 05 27
Naslov je prekratak ili predug..... Opis je prekratak ili predug Napisite materijale, odvojite zarezom, nemojte koristiti simbole..... Drugi korak - odvajati reci zarezom a ne tackama, na primer ..... i slicno
2015 05 28
Hvala svima na odgovorima! Divne ste stvarno! :) :* Pise: "Ups, zaboravili ste nekoliko stvari" Sve sam uradila, i odvojila zarezom, i skratila naslov i opis, ne vredi. Kako da kontaktiram administratora? Procitala sam Cesta pitanja, isla u donjem desnom uglu "Kontaktirajte nas" , i ne reaguje. A imam dosta lepih i povoljnih stvarcica, nije sto su moje, nego stvarno :D
2015 05 28
Na primer kada se to meni desi, u recima-tagovima, ne sme da budu znakovi @,& i slicno....mogu brojevi.... Ako ne uspevas posalji ovde na primer opis jedne krpice pa da vidimo gde je greska
2015 06 06
Ja sam nova, pa se ne snalazim bas najbolje. Ja vec tri dana pokusavam postaviti predmet, ali na samom kraju kad idem na "Sacuvaj" kako bi se oglas postavio, stranica nestane i samo mi pise da je potrebno predugo vreme cekanja. Kako da pisem adminu? Hvala vam unapred. :)
2015 07 08
Nece da postavi predmet
2023 06 17