Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Iskreno, baš me živo zanima i da li ćete iskreno odgovoriti:::::.

ŠTA PREDSTAVLJA VAŠ AVATAR? Vaša fotografija - ok - to ste vi..... Ali kada vidim obično neobične avatare, iskreno se zapitam: U kakvom ste raspoloženju tada i šta vas asocira pa da stavite baš TU SLIČICU?
2015 06 02
Moj avatar je trenutno jasan kao dan .....
2015 06 02
Moj avatar predstavlja mene, moj xor znak, mene, mene i mene :D [:poljubac]
2015 06 02
Vauuuuuuuuuuuu...... Ja sam ribe - ali baš tako osetljiva i emotivna nisam, mislim, ovih dana.....
2015 06 02
znaci, tvoj avatar predstavlja situaciju iz ovih dana? :)
2015 06 02
Moj avatar je moj keric [:lepota]
2015 06 02
Erykah Badu..volim njenu muziku, pojavu...sve [:lepota]
2015 06 02
SuZie13, jeste bogami...tako bih rado, dok treneram, sa sve ovom facom jednu facu pa baš u facu ... Oooooooooo, ne, nisam baš toliko besna a ni ljuta, ali bogami - zaluženo bi bilo...
2015 06 02
stavila sam svoju sliku iz razloga sto mi vecito persiraju neke clanice,pa reko ajde da pokazem ko sam i koliko sam mlada,ali ipak ne vredi sta cu. [:smejuljitise] [:osmeh]
2015 06 02
Moja...volim tetovaze :)! [:kezitise]
2015 06 02
MissPrim - baš zaniljivo....izbor mi je super i nekako i ide i uz tvoj nick [:osmeh]
2015 06 02
JovanaP92, i meni je ok persiranje, ali ovde na MK to nije običaj...tako da - džaba ... A možda je i neprsiranje nekako spontanije...ko će ga znati...
2015 06 03
Avatar je amonit - nautilus - fosil koji je ziveo daaavno ....... sto ima veze sa mojim zanimanjem - geolog a tako nastade i - geagea u stvari htela sam biti gea ali vec postoji na krpicama pa tako ja postadoh geagea [:osmeh]
2015 06 03
Hvala emushka, mislim da si ti otvarala nekada i temu "zasto taj nick" ako se ne varam?Ostavljala sam i tada komentar...Pozdrav za ljubitelje knjiga [:lepota]
2015 06 03
geagea, NE MOGU DA VERUJEM, najviše sam očekivala tvoj komentar [:osmeh] Tvoj Fluo mi uvek privuče pažnju - više kao neobična boja a ne kao nick ...ali povezanost nicka, zanimanja i prelepog avatara - baš mi je zaokružilo divnu sliku o tebi [:osmeh]
2015 06 03
1 2 3 4