Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Devojke, jel ste gledale LOTO sramotu sinoc..

I dalje ne verujem kakva bruka i sramota, strasno.. Pa svi smo bili donekle ubedjeni da je namesteno, ali onakva greska sinoc.. au al' ce da pljuste otkazi.. I jos dali izjavu za novine kako je doslo samo do tehnicke greske operatera, malo je bio vidovit pa unapred objavio peti broj, kao i broj dobitnika sa tom kombinacijom.. CCC... [:vrtoglav] [:vrtoglav] [:besan]
2015 07 29
Ja nisam gledala, ali sam videla u novostima po netu... Kakva država, takav loto... :D
2015 07 29
oooO ,daaaa [:smejatise] ,ja sam oduvek sumnjala u te namestaljke , bas mi je miloooo sto su se konacno razotkrili, SRAMOTA hahahhaa [:pospan]
2015 07 29
Gledala sam sada oooooooooo [:uplasen] jadna voditeljka nije znala sta da kaze [:smejuljitise]
2015 07 29
Mozda je stvarno doslo do nekih tehnickih greski...a mozda i nije...ne igram,pa mi i nije tako bitno... [:smejuljitise]
2015 07 29
ma kakve tehnicke greske, kako je mogao da zna operater koji ce broj bubanj da izvuce..??igrala sam puno puta, ranije, dobila sam par puta zamenu i jednom 600din, eto.. Sta li ce oni sto igraju 20 godina unazad? [:besan]
2015 07 29
Mislim da ljudi koji sve vreme veruju u loto gluposti i zasluzuju da se ovako opamete. Nikad nisam igrala, niti cu.
2015 08 13