Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Molim za misljenje

Nikada nikome nisam dala negativnu ocenu, i nemam zelju, ali se oseećam prevarno. Možda grešim, pa mi je potrebno mišljenje. Kupila sam čiyme od članice sa mnogo pozitivnih ocena, i navela je da čiyme nisu za ,,debele noge". To je u redu, i ja sam je pre kupovine pitala da li mogu za šire stopalo. Razlika postoji između noge i stopala. rekla je da je sve u redu, da može. Odmah sam uplatila, čizme su stigle, odlične, ali za mene neupotrebljive. Lako se navuku, ali naravno da nisu za šire stopalo i normalan ris. Uopšte ne mogu da ih obujem, jer stopalo ne prolazi u sam kalup. Predložila sam joj da mi vrati pare i da joj pošaljem čizme, ili da joj pošaljem pouzećem. odgovor je bio da probam da prodam čizme, da je ona navela da nisu za deblju nogu. Opet joj objašnjavam za stopalo. Dobijam odgovor da probam da ih obuvam sa kesom, jer nisu razgažene [:plakati] Ne znam kako da kopiram ceo razgovor
2015 09 10
Da ih obuvas sa kesom ? [:sokiran] Dobro što nije rekla da namažeš noge sa uljem da bolje klizi .... [:smejuljitise]
2015 09 10
videla sam koje su cizme u pitanju, lepe su, stvarno probaj da ih prodas.. devojka ocigledno nece vratiti novac
2015 09 10
Draga postavi ih i ovde , mozda brze prodas .
2015 09 10
A ako i ne vrati novac, stavi na prodaju, kao sto kazu devojke, ja sam do sada tako radila sa mojim promasenim kupovinama :)
2015 09 10
florida , pre 38 minuta Budite posteni pitali ste za stopalo a ne za listove u opisu lepo pise da nije za deblje noge obim sam izmerila i dala meru sto se tice samog stopala ono ne mora biti uzano.Sa kesom se obuvaju cizme koje su kozne dok se ne razgaze tako ja radim ako su mi nove cizme uske. sovica , pre 5 minuta Pa i jesam postena, pitala sam za stopalo, a ne za listove. Bezveze konverzacija . Ja sam uvek za to da se lepo dogovori, ali ako ne ide ne ide.
2015 09 10
Ne prima mi ceo razgovor, nego ovako, ako nekoga zanima kopiracu delove od pocetka. Inace, sam naziv ,,lujka" i ostalo, oslikava kucno vaspitanje clanice. Draga Florida, dzaba ti sve tvoje pozitivne, jednom recju si oslikala sebe.
2015 09 10
Da, kupujem ih. Dajte mi racun i podatke, pa cu uplatiti u toku dana. Moji podaci su posto sam na poslu u toku dana, mozete mi na telefon poslti podatke za uplatu, bice brze sovica , pre 2 dana, 14:50 sada sam vec kuci, niste mi poslali racun, pa ako mozete da mi posaljete ovako, pa cu onda uplatiti sutra. srdacan pozdrav, Aleksandra florida , pre 2 dana, 15:09 evo me draga sad sam dosla s posla mozeste uplatiti postnetom u posti na ime sovica , pre 2 dana, 15:33 Vazi, sutra u toku pre podneva florida , pre 2 dana, 15:43 ok sovica , pre 2 sata Cizmice su stigle, lepe su, ali mi nije jasno kako da ih obucem. Nikako ne mogu da ih navucem na stopalo. Malo sam razocarana, jer sam pitala da li su za siru nogu. Svakako hvala za poklon, nisam ocekivala, ali ne znam sta da radim. Pare nisu male. pozdrav, Aleksandra
2015 09 10
to je takav model na navlacenje draga kako ne mozes da obujes sovica , pre 56 minuta ne mogu da uguram stpalo, ier mi je sire, kako sam i rekla u prepisci, i model je za one sa uzom nogom bez visokog risa. radije bih da vratim cizme (naravno i poklon) nego da mi stoje. Molim Vas za adresu kako bih to uradila. Moj racun je 340 32118495 74 Erste banka, pa mi mozete vratiti novac. ja sam bila azurna za uplatu, pa isto ocekujem, ili Vam mogu poslti pouzecem. pozdrav florida , pre 51 minuta Nemojte mi vracati te cizme, ja sam napisala da nisu za debele noge sto se tice stoapla moze sa sire ,obim sam premerila i sve je s moje strane u redu.Cizme mozete navuci sa kesom dok se ne rasire jer nisu razgazene,ne vidim zasto bi vracali,ja nisam kriva ako vam nisu ok ,prodajte ih. sovica , pre 43 minuta Zao mi je, niste u pravu, je sam Vas pitala. Niste naveli da se oblace kesom na nozi, niste mi posteno odgovorili na moje pitanje da li su za sire stopalo, imam prepisku, u kojoj kazete da ce biti u redu. Nikada nisam dala negativnu, ali cu se obratiti administratoru i moracu to da uradim, jer se osecam prevarenom. florida , pre 38 minuta Budite posteni pitali ste za stopalo a ne za listove u opisu lepo pise da nije za deblje noge obim sam izmerila i dala meru sto se tice samog stopala ono ne mora biti uzano.Sa kesom se obuvaju cizme koje su kozne dok se ne razgaze tako ja radim ako su mi nove cizme uske. sovica , pre 5 minuta Pa i jesam postena, pitala sam za stopalo, a ne za listove. Bezveze konverzacija . Ja sam uvek za to da se lepo dogovori, ali ako ne ide ne ide.
2015 09 10
Evo cele prepiske [:vrtoglav]
2015 09 10
I mozda ste u pravu, nije za negativnu. Kese su najbolje. Na kraju, ipak je ispalo nesto dobro, a to je da znam misljenje vecine, i da sam upoznala clanicu Florida, onakva kakva jeste.
2015 09 10
Joj pa pitala si za stopala .....dali mozda da zamenis za nesto drugo ako prihvata clanica [:tuzan]
2015 09 10
Ne mogu, okarakterisala me je na temi koju je otvorila kao lujku, pa ne bih vise da imam bilo sta sa takvom zenom, jer ko zna...sta moze jos da napise [:osmeh]
2015 09 10
Ti si daleko od lujke, tvrdim da si veoma korektna i odgovorna, bas mi je zao sto ne mozete da se dogovorite. Ti i jesi pitala da li su cizme za siroko stopalo, i tu je problem, a nije problem list noge. Ja sam imala jedne cizmice u koje nije bilo sanse da uvucem stopalo zbog risa, nisam se setila kese, mozda sam tu gresila [:tuzan] Nadam se da cete se ipak nekako dogovoriti [:osmeh]
2015 09 10
Cek malo stvarno te nazvala lujka?
2015 09 10
1 2