Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Moram i javno da pohvalim!!!

Od devojke sam dobila cizmice na stiklu, nove! Platila sam samo ptt. Odusevljena sam da postoje i takve osobe na ovom sajtu, s ona je stvarno jedna od retkih!
2015 09 18
Jovana je divna, i za komunikaciju i za saradnju, jedna od boljih clanica. [:stidljiv]
2015 09 18
jeste divna je! potvrdjujem i ja [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 09 18
e devojke hvala vam puno na komentarima,zaista sam pozitivno sokirana i odusevljena [:stidljiv] [:stidljiv] I malo sam se postidela [:smejuljitise] [:smejuljitise] ovo je druga pohvala na redu za 6 meseci koliko sam aktivno ovde. kupila sam predivne stvari,doooosta njih razmenila,poklonila. moram da kazem da sam se svakoj stvari od vas obradovala i da sam se obradovala svaki put kada sam nesto poklonila jer sam usrecila nekoga. zelim ovim putem da pohvalim i pozdravim sve clanice sa kojima sam saradjivala... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 09 18
Evo, moja malenkost potvrdjuje sve gore navedeno, plus dodajem da je jos i bolja! Samo neki je nisu dovoljno upoznali da bi znali to. Imala sam tu cast da je malo bolje upoznam, i tvrdim odgovorno da je to jedna dama velikog srca, pametna, opustena i bas pravi ortak! Zelim joj sve sto i sebi, znaci sve najlepse na planeti Zemlji [:jezik]
2015 09 19