Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ono kad clanica..

se "dernja" po forumu RAZMENAAAA, pitas je za istu a ona ti kaze "Izvini, ne radim razmene" [:pospan]
2015 09 21
haha ima i toga,ili je pitas da kupis neku stvar a ona ti ne odgovara...mislim koja fora,postoji li taj predmet uopste ili sta ...ne razumem...
2015 09 21
vrlo cesta pojava doticnih koje su za razmenu na forumu, a u inboxu ''neka, hvala'' - show...
2015 09 21
Ili pitas za razmenu a ona ne odgovara, napises da ukoliko nije za razmenu,svakako zelis da kupis i eto ga odgovor kao iz topa [:smejuljitise]
2015 09 21
Meni je fascinantno kada mi stigne poruka RAZMENA??? Bez cao, zdravo, dobar dan i sl.. A onda pogledam u opisu kad tamo pise NE RADIM RAZMENE I NA TAKVE PORUKE NE ODGOVARAM!!! [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] I naranvo ja NE ODGOVARAM [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:lepota]
2015 09 21
Postoji adekvatniji odgovor a to je: hvala na ponudi, ali nisam nista kod vas pronasla sto mi se dopada za razmenu [:stidljiv]
2015 09 21
Zbog cega bih odgovara nekoj osobi koja sebi daje za pravo da pita za razmenu a kod sebe na profilu napise da NE ODGOVARA NA TAKVA PITANJA I DA RAZMENE NE RADI :)) Jednostavno ignorisem takve osobe koje rade razmenu samo kada njima to odgovara a u ostalim slucajevima ne odgovaraju :) zasto da gubim vreme.. cak i da nesto nadjem ne bih saradjivala sa takvim osobama.. Drugim devojkama najljubaznije odgovorim cak i pogledam njihove stvarcice ;)
2015 09 21
Pa niko te ne tera, ali po meni je osnovna kultura, ako je ona takva ja ne moram da budem [:osmeh] Ja svima odgovaram, iako u zadnje vreme clanice da mogu trazile bi da im doneses na kucu das snizenjei da pritom uzmes nesto njihovo sto pritom nema veze sa tobom i velicinama koje nosis. I naravno naljute se ako nije po njihovom. [:vrtoglav]
2015 09 21
Kazem, drugim clanicama najnormalnije odgovorim, ovakve jednostavno ignorisem, nisu dostojne mog odgovora s obzirom na stav :) ako me razumes.. :) A jeste ima i takvih kao sto kazes :D samo da se njima udovolji i da njima odgovara druga strana nije bitna :D Mada je to manje vise ista kategorija ljudi :D
2015 09 21
Kakvi god da su, ne dopada mi se. Cesto su to ljudi koji su tu preko godinu dva a i dalje imaju mali broj utisaka, pitam se sto... [:smejuljitise] Na forumu dosadjuju , traze nerealno niske cene, a drze cene svojih predmeta kao da su nove novcate stvari u pitanju. Par puta sam prodavala stvari koje su smesno jeftine (hvala bogu sve brzo prodate) i onda se javi clanica i trazi jos nize, i onda ja lepo pitam a za koliko biste vi prodavali to isto da je vase? Naravno vise se ne jave.. [:smejuljitise] sve po kratkom postupku
2015 09 21
to si u pravu svoju robu cene po visokim cenama,a za tvoje kad bi mogle i postarinu da im platis....
2015 09 21
Moram da dodam još jedan "fenomen" koji mi evo upravo zapao za oko. Tema koja je postavljena glasi na primer -Tražim, ali isključivo za razmenu....-, a na profilu članice stoji samo prodaja, ne odgovaram na pitanja o razmeni, ne radim razmenu...i slično, a onda na sve ovo ta ista članica otvori i temu o tome kako je smara kad neko pita za razmenu a ona je lepo napisala da je ne radi. Eto samo sam primetila... [:pospan]
2015 09 22