Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li se ikome desilo?

sledece: imala sam svakakve kupce,ali ovo je nesto sa cime se nisam susrela. Naime,devojka se javila da kupi parfem kod mene.Ja joj dala podatke za uplatu,ona uplatila,ja joj zatrazila adresu,kaze dace mi,sad ide na put (parafraziram,davno je bilo) Od tada sam joj jos 2 puta zatrazila podatke za slanje,na poruku nije odgovorila a redovno se loguje.Ja,posto sam u medjuvremenu otisla iz Srbije,ostavila sam parfem drugarici da posalje.Od tada sam joj opet trazila adresu ne odgovara.To je bio pocetak juna! Ja stvarno vise ne znam sta da radim,parfem se samo povlaci po stanu,jako se bojim da se ne razbije ili tako nesto pa da moram gospodjici da vracam novac i njeno odugovlacenje i meni i drugarici predstavlja veliki teret.Ne mogu da shvatim da neko nece ono sto je platio Ako zelite,iskopiracu celo nase dopisivanje
2015 09 21
takodje,bojim se da ce se javiti i reci da se predomislila,da joj ne treba parfem (jer je ipak proslo 3,5meseca) i da hoce pare Stvarno nisam pametna.Ako imate savet,vrlo rado bih ga cula [:osmeh]
2015 09 21
Hahah, to se meni nije jos desilo [:kezitise] Skloni ga negde, na sigurno mesto! [:poljubac]
2015 09 21
Haha bilo je već devojaka sa takvim problemom! [:kezitise] Moj ti je savet, zaštekaj parfem negde u ormariću kupatila onako u najdaljem delu baš da se ne bi slomio, a ona kad se javi pošalji. A ipak ako bude tražila nazad novac na tebi je da odlučiš, ja bih joj možda vratila lupam 25% (zavisi od cene naravno) jer si ipak i ti izgubila potencijalne kupce a ona se mesecima nije javila.
2015 09 21
Ma vracanje novca ne dolazi u obzir iz prostog razloga sto ja ne zivim vise ovde,sva prodaja na profilu ide preko cimerke,i nemam kako da joj ga vratim iz druge drzave,uskoro i drugog kontinenta,niti mogu da se zamajavim time,jer je njoj dosadno...Ja sam sve na vreme ispostovala,javila se,trazila podatke,NAJAVILA da se selim,i dzaba. Ako vidi ovu temu,apelujem da mi se javi.
2015 09 21
Kao sto vidite,jako me je mrzelo da zatamnim lepse [:kezitise] Nego,ja razumem ako zena cesto putuje,pa ne moze da se organizuje oko cekanja paketa ali sto mi iskulirati odgovor 3 puta?
2015 09 21
ovo jos nisam cula....to je vrlo neodgovorno od nje,jer ona misli kad njoj dune da se javi da ces potrcati odmah u postu da ga posaljes.tojest tvoja drugarica......sta ako je drugarica otisla na more,ha? ili nesto tako zastekajte ga negde,u pozadinu ormana
2015 09 21
takav slucaj imam i ja samo sto sam ja jos bolja ja pune dve godine cekam devojka preko sajta kupoholicarke kod mene kupi sorts uplati mi 600 din i nestane broj telefona nedostupan na sajt se nije logovala par meseci jedva je nahvatam ona mi mrtva hladna napise da je u guzvi i da nema sad vremena da podigne paket dve godine ja saljem poruke dve godine ona odgovara da je sacekam znaci poludo cuvam sorts i premestam ga po kuci ko budala sve me strah da cu ga izgubiti
2015 09 21
Ahhahahaha lidija18 bozeeeee mislila sam da sam jedina ,samo sto 2 godine u odnosu na 3 meseca [:smejatise] i mene,pogotovo sto je moje u bocici,strah me da se ne razbije.Vama se bar javila devojka,da kaze da je sacekate,ova nista,kulira me
2015 09 21
meni se moja redovno javlja samo ne znam dokle [:kezitise]
2015 09 21
i dalje se nije javila [:pospan]
2015 09 30
Ma kakvo vracanje novca posle 3 meseca...cuvaj taj parfem jos neko vreme i opomeni je.
2015 10 01
Sreca pa mi se parfem ne dopada,inace bih ga potrosila do sad [:smejuljitise] [:smejatise]
2015 10 01