Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prosto NE MOGU DA POVERUJEM svojim ocima!!! UZAS!

Ne slažem se [:jezik] Zaru koju donesem (ili dobijem sa zapada) je extra kvaliteta [:osmeh] A New yorker ovde - može da prodje [:jezik] Barem ne smrdi kao kod kineza [:smejuljitise]
2015 09 22
Ti si dobro prosla, digla je cenu za 100din, ja na Kupindu pre neki mesec videla patikice 1300din i pitam clanicu da li imaju ostecenja, stize poruka kaze nemaju i ja udjem da kliknem da kupim vidim slucajno cena 2000din. Posaljem joj poruku da je pitam o cemu se radi ona mi kaze da cene ovih dana skacu. [:sokiran]
2015 09 22
To je samo njihova alavost, nikakva greska u postavljanju cena [:sokiran] Padaju nisko, zbog njihovog "skakanja cene" [:vrtoglav]
2015 09 22
Nije mogla da pogresi, 1300 i 2000 nije ni slicno, razumem da je broj do broja, 0 manje ili vise, ali ovo nije mogla. Fora je sto bih ih kupila i da je prva cena bila 2000din, ali ovako ih ne bih uzela, pa da pokloni. [:vrtoglav]
2015 09 22
Ja ne znam kako takvim ljudima nije glupo da napisu tako nesto!!!??? -Cene skacu ovih dana!!!! Katastrofa!!! Kao ova meni, pogresila je u postavljanju cene, i posle 2 godine to provalila u trenutku kada sam ja pitala za njega :D ahahah ma da, da :D Nego sta ces, ides dalje.. Devojke su ovde pisale puno puta o tome e sada vidim kako im je bilo kada se i meni to desilo :) Kako se ponasa takva joj je i prodaja, od 2013 je na sajtu a ni 30 utisaka ukupno nema a kamo li kao prodavac, to nam nesto govori :))
2015 09 22
Imala sam samo jedan slucaj sa dizanjem cene,gde je devojka ispala bas kreten. Javi se ona za kupovinu jedne cetke koju sam cenila 500 din(nova) Molila me da joj spustim cenu i ja joj ponudim za 250.Kukala jos malo pa sam odlucila da joj poklonim a usput sam bacila pogled sta ima u ponudi i svideo mi se jedan dzemper i ponudim joj razmenu.Ona odbija,kao dzemper je sestrin.Ja odlucim da ga kupim ,inace cenila ga je 500 din. Ona u toku dogovora digne cenu na 700 i pravi se luda,kao ja ne vidim. Ona je cetku dobila za dz. Slala je dzemper svakog ponedeljka jedno mesec dana i nikad ga nisam dobila. Na svaku poruku sam joj odgovorila sa OK,bas me zanimalo dokle ce.
2015 09 22
Ali te fore sestrino, kumino, drugaricino... [:vrtoglav] Meni se ovde desilo da me devojka pita za nesto (nakit), ja kazem poklonicu joj, ona pita za neki karmin, ja kazem poklonicu ti i to, pita na kraju za cetku za puder, kaze moze i razmena, ja je pitam za neke naocare i kazem da hocu da doplatim, ona kaze sestrine su, pa onda kaze moze, pa opet ipak sestra nece dati. Ja joj kazem ok, neka bude 150din, cetkica je ipak dobra, ne bih ni to iskreno trazila, ali kada "sestra ne daje" ne dajem ni ja. Salje ona poruku ipak ce samo cetku i ogrlicu i kaze:,,Neka bude za 100din." Pocnem ja da se smejem, dogovorimo se da se nadjemo, ja joj spakujem sve tri stvari, nadjemo se, ona pogleda karmin koji sam joj donela kao poklon, jer je ispao iz dogovora, kaze:,,Pa dobro, kad smo se tako dogovorile uzecu ga..." [:sokiran] Doslo mi je da je mlatnem. [:kezitise]
2015 09 22
Ja sam se malo šalila u ranijim postovima ali ste milion posto u pravu. Žalosno i smešno je podizati cenu ako vidite da ima više od dvadesetak lajkova a još žalosnije ako me neko pita za nešto, pa pobogu nisam kreten, mogu samo da spustim cenu ili ako mi je baš knap, da platim poštarinu.
2015 09 22
Iva, poznato mi ovo za sestru-oce/nece.Mozda je ista clanica.Ne secam se Nick-a,nisam ni utisak ostavila. U pitanju je bila cetka za puder takodje. Ali za karmin [:plakati]
2015 09 22
Meni nije jasno to za cene i podizanje, smesno mi je iskreno. Ketiperi, moguce, mnogo cudna clanica i konverzacija je cudno tekla, a uzivo je kao robot. Ja sam se izgubila, nisam znala sta da kazem, da li da se smejem ili da placem. [:kezitise] E, danas, merkam jedan predmet vec dugo, inace je popularan i na prvoj je strani, bilo mi je cudno sto se nije prodao jer je jeftin, i ja se javim juce da ga kupim, clanica javi prodat je, vidim i dalje nije obelezen da je prodat, stoji. Da l' clanice i to rade, nadju dobar predmet, okace jeftino i ne brisu da bi bile na prvoj strani?
2015 09 22
Vec vidjena fora, tako reklamiraju profil :)
2015 09 22
Svakakvih devojaka ima ovde ocigledno.. Ali i meni vec malo nervira to kad pitas za neku stvar a ono sestrino/drugaricino itd.. Pa niko nije glup :D A podizanje cene mene samo odbija (naravno) :) a verujem i druge devojke.. I kada pitas koja bi bila poslednja cena ocekujs da cena bude niza, naravno da necu poslati poruku e izvini jel moze ova stvar za 1000 a da pritom ona kosta 800 [:vrtoglav] [:plakati] [:smejuljitise] Sto kazes Iva1991B ne znam da li da se smejem ili da placem [:smejuljitise] a dok sam citala sta si napisala i meni je doslo da mlatnem doticnu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Cist bezobrazluk [:plakati] [:isfrustriran] [:vrtoglav] Inace, kad smo kod prve strane [:lepota] ja sam videla svoja dva predmeta na prvoj strani [:smejuljitise] Ali sam i primetila da vise ne pise ispod predmeta koliko pregleda ima.. Jel zna neka od vas nesto o tome? Mozda je to neka modifikacija sajta pa vise ne pise [:osmeh]
2015 09 22
Ja bih sve te prijavila, mozda zvuci bezobrazno s moje strane, ali svakako mi nije u redu. Prodajes predmet koji nemas. Kazem, ja se pogubila to za karmin, bas nisam znala sta da kazem, mislim da nisam ni izgovorila nista, skroz sam otupela bila za sekundu. [:kezitise] Ne znam to za preglede, nema ni kod mene, primetila sam pre neki dan.
2015 09 22
1 2