Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

Ja nisam imala profil ni na jednom kupo prodajnom sajtu, tako da nisam znala o pravilima za ostavljanje utisaka. Svasta.
2015 12 21
Upozorio te je multi , ali utiske jos nisi obrisala. Osnova lepog ponasanja i kulture je da se informises o pravilima svake kuce u koju ulazis ,pa i ove, i da ta pravila postujes.
2015 12 21
Obrisala sam utiske i nadam se da ste sada srecne i zadovoljne. [:poljubac]
2015 12 21
od nikoliti , pre 17 sati Savetujem vam da obrisete te utiske, jer cu u protivnom morati da vas obe prijavim administratorima i nalozi ce vam biti obrisani sa sajta. Pozdrav. nanicabananica , pre 17 sati Molim? Kakve utiske? MicaUbica jos uvek ima jedan utisak bez saradnje.
2015 12 21
Pa ima utisak bez saradnje jedino ako ste ga vi screenshot-ovali i postavili na desktop. Stvarno nemam nameru da se svadjam, kao sto rekoh, nova sam i nisam znala. Koliku ste frku podigli, ajme.
2015 12 21
Ja ne znam da li Vi vidite da nema utisaka? Kao sto rekoh, obrisala sam.
2015 12 21
Zahvaljujem u ime svih postenih clanica sajta. Nadam se da cete se ubuduce pridrzavati svih pravila mkrs. Zelim Vam uspesnu kupovinu/prodaju/razmenu. Pozdrav !
2015 12 21
PS. Kada Vasa drugarica obrise utiske koje Vam je ostavila bez saradnje i ja cu obrisati negativan koji ste od mene dobili .
2015 12 21
AleksandraKRaus i meni je sumnjiv pr0fil bas
2015 12 21
Zdravo devojke,imam potrebu da odbranim nanicubananicu. Daleko od toga da je ona prevarant,nova je ovde,i ne zna kako sve ovo funkcionise. Dajte joj priliku da pokaze da nije prevarant,mozda vi ostvarite uspesnu saradnju sa njom u buducnosti :) Sta vise,ona pristaje samo na licno preuzimanje stvari,sto po mom misljenju govori da nece nikoga zeznuti,ili poslati djubre umesto odece. OlgaAN i AleksandraKraus,nema potrebe za takvim napadackim tonom,dovoljna je samo kratka poruka u inbox o tome da je nesto zabranjeno. Pozdrav svima i prijatan dan vam zelim!
2015 12 23
Mislim da je malo nelogicno da bude nova i da ima 100 utisaka? Mozda gresim. Ja nisam znala da je to multi, sta vec, ne znam da li treba da crtam?
2015 12 23
Pa ocigledno ti nista nije jasno, sudeci po prvoj recenici. Poz
2015 12 23
E procitaj jos jednom sta sam napisala pa reci da sam neobavestena. Nisam je vredjala ni u jednom trenutnku. Nemam nameru da se prepirem sa vama, imam pametnija posla. Poz, ljubim ruke, noge dokona zeno.
2015 12 23
Ne brini Olga, neće one još dugo biti na sajtu ako nastave ovako :p A vređanje je zabranjeno na sajtu :)
2015 12 23
hahahahaaa, Alex..trenutno mi je jedina briga kako da postavim nove predmete...:) ..." dokona zeno " [:smejatise] [:smejatise] [:smejatise]
2015 12 23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 49