Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

zasto ne vidim Lignjicu vise?

I kad moze bankar do xxx broja i corbica ce dok ne prokuva [:smejuljitise]
2015 10 20
a na 15 toj stranici pita emusku sledece * 327 Lignjica , 2015 09 05, 09:43 prijavi | ↑ emushka,zar je na ovoj temi najbitnije da li sam ja musko,zensko ili koja sam clanica?Niti je tema o meni niti o bankaru. ja sam ovim zavrsila svu pricu !!!! [:lepota]
2015 10 20
11Ivana11 i ja sse pitam gde jeLignjica kad je prijavljivala adminu silne pogresno tagovei sumnjivei prevrante i reklamiranje u pogredsim potforumima onda je biladobra.Kad je stala na zulj onoj koja ovde sne sve dda nas vredjaonda Lignjica vise nije bila dobra Ti se sad zabavljas oko toka dal je musko il je zensko a bolje da se zapitas kome je oddjednom lignjica zasmetalai zasto Toliko od mene.
2015 10 20
nisi vise corbica???? steta ovaj ti ne pristaje ... [:sokiran] svak ko nema ni jedan predmet ni utisak me ne interesuje jer te osobe kakve god da su, dobre ili lose nemaju sta traziti ovde jer je ovo sajt za kupoprodaju! Pozz tebi [:poljubac]
2015 10 20
E ovako sada, poruka za Lignjicu, corbu corbicu ili kako god, ja ne zelim da se svadjam sa tobom, postujem to tvoje sto zelis razotkriti prevarante ovde ali sam ovu temu zapocela cim sam videla da si izbrisan/a sa sajta nakon moje poruke u pp kada sam te pitala da li si musko. Veruj da me ne interesuje ko si i sta si samo mi nije jasno bilo zasto si pisao/la i u muskom i u zenskom rodu ?! -zbog toga sam te lepo pitala ali je to otislo u nedogled, ne zelim da zakopam ratne sekire jer ih nije ni bilo samo ovim putem zelim da ti kazem da ne zelim u kontakt sa tobom dolaziti, rekla sam u neke por da ne volim da se svadjam, prepirem, raspravljam i dalje stojim iza toga... mislim da ces i ti i ostali shvatiti sta sam zelela da kazem, niti sam Bog da sudim nekom niti na to imam pravo niti to zelim... Mislim da nema potrebe vise za raspravama jer se ne znamo u zivotu, nit sam ja tebi naudila nit ti meni, ti nastavi tamo gde si stao/la ... Ukoliko bi nastavili sa raspravama kraja nebi bilo a ja ne zelim uci na ovaj sajt sledeci put i morati svaki dan odgovarati ovde [:tuzan] toliko [slika:e5de07ba-b89f-494b-a6d7-4a9b46bb8772]
2015 10 20
Clan Ivana, uopste nisi u redu. Lignja je puno pomogla Administratoru oko prevaranta. Otvorila si temu, potrosila vreme na slike i "dokaze", da bi napisala da su ti multiji nebitni, zar to nije smesno? Ne mislim nista lose, samo smatram da ne znas sta radis i zbog toga napadas lignju, a trebalo bi da budes na njenoj strani. Clanu na M, u pravu si, treba se zapitati kome je hvatac prevaranata zasmetao, da li je doslo do novih poslovnih prilika koje su morale biti skrivene od ociju javnosti, za koje je hvatac prevaranata saznao?
2015 10 20
OnlyTruth bas to zelim prethodnom porukom reci, makar je neko razumeo, da nekom je zasmetao i doslo je do gasenja, sve je to u redu sto ti kazes i slazem se ali to sto sam ja potrosila vreme na slike i dokaze to je moje utroseno vreme mila, on/a je sam/a trazio/la da napisem ili dam dokaz da je pisao/la u muskom rodu , i ispunila sam to, a to da sam ja napisala to da su multi nalozi nebitni da, jesu, meni trenutno jesu jer ne zelim ja suditi nekom, ima ovde neko ko je zaduzen za to [:osmeh]
2015 10 20
I zadnja por od mene, sa koliko god naloga pokusavas sebe oprati dzaba ti je jer sam ti sve demantovala i na sve imala normelne i jake argumente koji su neosporivi! Uzivaj! [:poljubac]
2015 10 20
Ok, sve je u redu, samo sam htela reci da ne gubis vreme na nebitne stvari. Nadam se da poslednja poruka nije insinuacija da sam ja lignja, jer nisam.
2015 10 20
zadnja por nije za tebe to valjda znas... a to da su nebitne stvari totalno si u pravu [:osmeh]
2015 10 20
Hahaha lignjoslav je samo lignjica,corbacorbica i corbica.Nista ne krijem,i da su ona dva sto mislis moja,rekla bih.Bilo bi glupo da multi ima multija.Odavno se vec zna da sam zensko,i to sam priznala i kada si vec upucena u sve trebala bi znati.A i dalje tvrdim da si ti od mnoogoo mnogo ranije na sajtu
2015 10 20
Ni ja nisam Lignjica i bas zato sto je onanekom zasmetala a bila je dobra za ceo ssajt ne zelim da i ja budem blokirana ko bebabubica i lignjica.Imam ja ipredmete i utiskeda sam bez toga nebi mogla da znam sta ze ovde radi. a ti 11ivana11 slobodno otvaraj tene a da ni sama neznas sta si sa njima htela da postignes Uzivaj !
2015 10 20
Koliko vidim u zadnje poruke odgovaram jednoj te istoj osobi (kad se jedna odjavi druga se prijavi i sve tako) blago meni sa Vama [:smejuljitise] Mirjana ne dolivaj mi ulje na vatru i molim te ne upadaj u temu kad ne znas o cemu se radi! Kratak odg o tome od kad sam na sajtu: prvi put sam cula za sajt pre mesec i nesto, ja sam inace iz Crne Gore a sada zivim ovde. I pitanje kada si vec zensko zasto si pisao/la u muskom rodu????? Necu vise da pravim medjunarodne nesporazume [:smejatise] Corbice do pre nekoliko poruka nisi tako govorila nego si sama upala na temu sa Mister properom ! -------------->>>>>>> ZAVRSENA PRICA!
2015 10 20
1 2 3 4