Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

zasto ne vidim Lignjicu vise?

Kao sto rece lidija18,imamo mi ovde MP koji brise bezazlene naloge a ostavlja prevarante [:lepota]
2015 10 19
sramota ali me to ni najmanje ne interesuje ko sta radi, nek brise sta hoce njena volja [:sokiran] treba kroz pricu znati i prepoznati koliko toliko osobu, ukoliko to neko ne ume lepo nek pogleda utiske i raspita se kod ostalih clanica................. [:lepota]
2015 10 19
Bolje citati kurir nego utiske [:smejuljitise] [:smejuljitise] Tu bar upoznas osobe kakve zaista jesu [:smejuljitise] Poslednji primer Nevena Micic sa 98 pozitivnih utisaka
2015 10 19
treba znati i biti normalan, nemaju to svi iz svoje kuce, niti su naucili vremenom da glume normalnost.
2015 10 19
ja licno ni najboljem prijatelju nebi pozela ni da POKUSA mene da prevari [:smejatise] tanka mi linija izmedju dobrote i ludila [:smejuljitise]
2015 10 19
ja se drzim stare recenice: necu tvoje ne cackaj u moje, sve moze dogovorom...
2015 10 19
na zalost neke ovde su videle kako izgleda mene prevariti tako da bar sto se tice prevaranta sam mirna zaobilaze me nebitno je koji je novac u pitanju i za 100 din bi icupala bubreg jer necu da me niko pravi na debila
2015 10 19
[:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 10 19
a posto ovde imam mnogo dokonih zena, kad nemaju sta da rade pametno, one varaju........ Neko ko kupi za 100 da preproda za 200din, naravno da nekad ima krizu pa onda mora da vara i krade... Mali savet za sve je da nadju sebi zivot VAN sajta, i posao, da obezbede svoje mesecne potrebe:stan, komunalije, hranu, garderobicu, cigarete....... Ovde niko skoro ne zaradjuje za zivot niti moze da zivi od ovoga, ovo moze biti samo hobi veeeeelikoj vecini.
2015 10 19
[:pospan] [:pospan] [:pospan]
2015 10 19
i meni se spava i povraca od ovih nebitnih multi naloga, dokono pa otvara mailove i naloge ovde......... Sreca pa brzo letite kao takvi.
2015 10 19
Mnogo nesto ljubazna ta Jelena Mihic 2+2=4 [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 19
devojka ima dobre ucitelje [:smejuljitise]
2015 10 19
Mislim da ti je upravo Dzo odgovorila na pitanje [:smejatise] , ali ne razumem zasto mene sada proracunavas, objasni lepo sta pokusavas da kazes jasn, ne zavijaj mi u sarme jer ne volim zagonetke nego kazi sta imas [:kezitise] hvala Dzo [:poljubac] Kity znas i sama sve da ne pricam nista [:smejatise] pratim te [:lepota]
2015 10 19
Pa dobro ivana,sama si rekla da si na sajtu tek mesec dana [:osmeh]
2015 10 19