Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

zasto je blokirana Gospodjica119?

ako neko moze da mi odgovori na pitanje bila bih zahvalna [:lepota]
2015 10 21
aha, znaci korisnicima koji imaju vise od 3 negativne se brisu nalozi? Msm pitam cisto informativno, jer sam se odlucila na saradnjju sa njom, nasle smo se sa predmetima i stvarima, i odlucile se za licno preuzimanje. smatram da ne bi mogla nikako da me zezne ako smo obe na ulici i pritom ne bih isla sama. Pa mi je sada krivo, bas lepe krpice je imala [:smejuljitise] [:plakati]
2015 10 21
Ona je stari prevarant. Pročitaj šta joj piše u tim negativnim utiscima, prethodni profili su joj blokirani.
2015 10 21
procitala sam i nisam marila za to jer sam se odlucila na licno preuzimanje a ne slanje post ekspresom i slicno. msm i kad kazu prevarant, koja je definicija prevaranta? ja sam imala nedavno saradnju gde sam devojci poslala dzemper za koji nisam ni znala da je ostecen na jednom mestu jer ga nisam koristila 2 godine, i da nismo razmenile kontakte, ona bi me prijavila, dobila bih negativnu, i ja bih vrv ispala prevarant. a ovako smo se cule i posle toga, i dogovorile se da joj donesem nesto drugo, ili da joj vratim to sto mi je dala. msm, ne znam sta da mislim dok se licno u to ne uverim. [:sokiran]
2015 10 21
Zato sto je Dzodzo jahala,jahala i jahala po adminki dok je ova nije blokirala.Verovatno se adminki to jahanje dopalo pa sad sklanja sve zivo sa sajta,a tu jadnicu i bednicu Dzo,nece da takne,a kamoli da smakne.Doduse i ta gospodjica119 u isti kos kao njih dve.Zbogom
2015 10 21
Koliko mi je poznato samo su zivotinje zasticene vrste,nisam znala da tu spada i Dzodzo [:smejuljitise]
2015 10 21
Ne nego je trebalo da pusti da uvaljuje stvari i dalje, posto ovde to nije bitno, bitnije je sta je Dzo danas radila [:pospan]
2015 10 21
mani se Dzo, mutli. Tema o ex SanjaBeograd je bila davno(tipa pre mesec dana), zasto je sada odluceno da bude ugasen nalog, verovatno ima nesto sto je presudilo, nije sigurno bez razloga. Cath, svih osim onih koje su dobile neke osvetnicke ocene jer nisu na vreme odgovorile na poruku, ima i toga ovde [:stidljiv]
2015 10 21
Iskreno mi je drago i zbog gospodjice119,odnosno sanjabeograd.Devojka je osim sto je prevarant,drska i bezobrazna.Inace radi se o Sanji Zivotic iz Beograda,imate je na crna lista-pravi podaci prevaranata.Da se zna,kada opet bude otvorila profil
2015 10 21
DzoDzo, ima, ali sada se te ocene brzo ukljanjaju. [:lepota]
2015 10 21
ma da, ali ima nekih koje ne znaju da treba da prijave takve stvari, dosta puta sam do sada slala adminki kad vidim tako nesto. Evo, i ova iznad tebe pokusava nesto, pa sad cekam da se adminka uloguje [:smejuljitise]
2015 10 21
Ja iznad mene vidim samo Sugar♥ [:smejatise] I stvarno njene negativne ocene, i ova jedna neutralna, su katastrofa. Trebalo je to da prijavi adminki da joj ukloni. [:znojav]
2015 10 21
Hahahahahahhaa svidja mi se tvoj pogled [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Ja lupetam gluposti [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 10 21
Perjelena ajde ne smaraj [:osmeh]
2015 10 22