Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako ste mi danas članice, svađalice? :)

Drage dame, Nadam se da je danas bolje raspoloženje [:osmeh] Danas se posvetite prodaji, smislite dobru reklamnu poruku, akciju i okačite to u temi (naravno u podforum "Rasprodaje") [:lepota] Uložite energiju u pozitivne stvari i dobro će vam se vratiti [:osmeh] Pozdrav od adminke i želim vam lep dan! [:poljubac]
2015 10 23
Da odgovorim u svoje ime, ODLICNO! [:osmeh] lep dan adminka [:poljubac]
2015 10 23
Postovanje adminka! Pre svega da Vam se sada javno zahvalim sto ste razmotrili celokupnu situaciju i uklonili mi utisak, takodje i skinuli forumski blok. Potrudicu se da opravdam ukazano poverenje! Ovom prilikom, zahvalila bih se svim dragim koleginicama svadjalicama koje su mi pruzile podrsku i koje se nisu slozile sa mojim blokom, zao mi je ako sam ja bila uzrok lose atmosfere na forumu i preuzimam svu krivicu na sebe! Ne bih volela da se zbog mene sve te clanice okategorisu kao svadjalice, neka taj teret padne iskljucivo na mene! Insistiram na tome i zavrsila bih sada u mom poznatom stilu - Oprosti nam Admin- Amin! Peace! [:stidljiv] [:poljubac]
2015 10 23
Pozdrav dragi ADMIN [:lepota] Dobar dan divne zene [:osmeh] [slika:9b8a4511-dad2-48fa-8af1-441478012304]
2015 10 23
Konačno Admin koji zaslužuje svoju titulu. Zbog prethodnih "admina" skoro da više uopšte i ne ulazim na sajt. Sad se polako menja situacija, na bolje, pa eto i mene ponovo među vama :) Lep i prijatan dan vam želim svima! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 23
Pozdrav! Najzad neka lepa tema. Mir i tisina bas prija [:osmeh] Lep dan zelim svima. [:poljubac]
2015 10 23
Lep dan [:osmeh] Lepa tema [:osmeh] Sve pohvale za adminku [:osmeh]
2015 10 23
Divota [:osmeh] Poljupci za sve [:poljubac]
2015 10 23
Uzivam u miru [:lepota] [slika:08f3b2d2-900d-44bb-8573-0fd6718f062c]
2015 10 23
Drago mi je što si odblokirana. Da je drugačije , ne bi valjalo.
2015 10 23
Dobar dan, drage clanice i adminka, nisam mesecima ulazila na sajt i danas sam resila da svratim da sredim profil i da vidim sta ima novo, kad videh nova adminka i red na sajtu, iznenadila sam se prijatno i morala sam da se zahvalim na ulozenom trudu i pozitivnosti, hvala ti adminka [:lepota] [:lepota]
2015 10 23
Sjajan dan, Zlatna jesen, Odlicno raspolozenje, Lepa kupo-prodaja, Sposobna adminka [:lepota] ...Pozdrav za sve clanice [:lepota] [:poljubac]
2015 10 23
Dobar dan svima, prija ova divna atmosfera :) Adminka jeste azurna i vidi se da se trudi, ali i mi same moramo da se potrudimo i doprinesemo koliko mozemo [:lepota]
2015 10 23
Hej Valerina, tebi je jesen "zlatna", kupo-prodaja odlična i lepa a raspoloženje waoooooooo [:jezik] Ljubav je čudoooooooo [:lepota] [:poljubac]
2015 10 23
Draga divna Emuskhaaaaa ljubav je gorivo za zivot [:lepota] [:poljubac] [:lepota] [:poljubac] [:lepota] [:poljubac]
2015 10 23
1 2