Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta se ponekad krije pod nazivom "odlične cipele"

meni nije jasno kako je neko uopste nosijo ovakve cipele ovo se nije moglo poguliti za dan znaci da je i ona sama ovo nosila lepo ja kazem naj veci problem je ovde sto ne gledamo svi isto na neko ostecenje nekome je malo a nekome je ne upotrebljivo zato kada neko napise malo ostecenje najbolje je traziti dodatne slike inace ovako nema svrhe po njenom ona je napisala malo po tebi je ovo mnogo i tako u krug nema kraja
2015 10 25
Djubre lažljivo, pa tačno da je meni ovo poslala, nabila bih joj te štikle u usta da ih pojede stoka! [:besan]
2015 10 25
Ovo ako je malo oguljeno, ja sam ćorava [:jezik] A utiske odavno ne gledam, obično sam sa ljudima sa malo ocena imala bolju saradnju na ovakvim sajtovima nego sa ljudima sa brdo ocena. Strašno, pa ako su oštećene napiši, pa ako neko hoće da ih popravlja kod obućara neka ih kupi, a ne da uvališ cipele na froncle...
2015 10 25
Ovo je kao da se kuče igralo sa cipelama. Podsetiću na pravilo sajta "Predmete koji nisu dobro očuvani ne bi trebalo postavljati na stranicu. Poštujte druge korisnike tako što ćete nuditi predmete dobrog kvaliteta." Po meni, ozbiljna kandidatkinja za banovanje
2015 10 25
auuuu,pa ovo je baaas grozno za videti.to kosta 400 kinti?sa ovim cipelama ne moze nista da se uradi... [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 10 25
Mogu jedino da se ubace u kontejner koji plače za ovim djubretom! Klošarka podmukla,treba je išamarati! [:vrtoglav]
2015 10 25
nema potrebe ni za kakvim samaranjem vredjanjem i slicno nego pljunuti u sake i pokusati da vratite pare nazad...ako mogu da se izvuku,a ako ne,onda cete znati sa kime ne treba saradjivati i biti oprezniji pri sledecoj kupovini.... nebih da popujem ali pri kupovini ja mislim da je najbolje da uvek trazite da vam slikaju odecu i svako moguce ostecenje naravno ako ga ima... nadam se da cete uspeti d6a izvucete pare nazad..
2015 10 25
Samo da podrzim temu. Pre neki dan sam (nakon 100 godina), sela da prelistam i pregledam da li ima nesto interesantno od obuce. Malo je reci da sam bila zgrozena. Cipele/sandale sa sve crnim otiskom stopala na samom gazistu - u opisu pise - NI JEDNOM OBUVENE, potpuno nove, nenosene. Sandalice sa prljavim gazistem, kao ulepljena prasina, blato, sta god da li je - u opisu - u savrsenom stanju, malo nosene. Na cizmama i cipelama na stiklu, rascvetane oguljene stikle, prljava obuca, opis opet - odlicno, perfektno stanje. Ne mogu a da se ne zapitam sta je sa mozgom? Ako vec prodaju toliko iznosenu obucu, neka barem operu, obrisu blato i prljavstinu, i naglase pravo stanje. Mada ukoliko su lepo slikane sa svih strana, opis mi ni ne treba.
2015 11 01
1 2