Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Arganovo ulje i crni sapun

Juce sam kupila arganovo ulje i crni sapun. Videcu rezultate, prvenstveno, crnog sapuna. Arganovo ulje sam vec koristila, i tu sam ekstra zadovoljna. Arganovo ulje u bocici od 50 ml za samo 1400,00 dinara je fenomenalna cena!!! Ono sto sam procitala o sapunu i sto su mi objasnili preljubazni prodavci mnogo ocekujem od crnog sapuna. Javljam utiske o sapunu. [:keziti]
2013 06 18
I ja planiram da probam to. Sad koristim sapun mlecni i bademovo ulje. :) Gde si kupila to po toj ceni? KOji je proizvodjac?
2013 06 18
Pa ja sam ovde videla reklamu, ukucala crni sapun i to je to [:keziti] Ja sam sinoc koristila i jutros pre posla. Necu da donosim preuranjene...
2013 06 18
A gde si kupila argan po toj ceni? I koji je proizvodjac?
2013 06 18
a za sta koristite ulje....posto sam ja citala da ima siroku upotrebu...pa me zanima za sta ste ga vi koristile i imale extra rezultate...i da gde ste kupile da i ja nabavim.... [:stidljiv]
2013 06 18
Tikvica Arganovo ulje je odlicno. Ja ga najvise koristim za lice i ruke. jednom nedeljno i za kosu. Amelie Ja sam usla na sajt i tamo nasla kontakt. U Beogredu su, na Cukarickoj padini. Pozovi pa se raspitaj za sve. Ljubazni su mnogo. [:keziti] Mislim do tebe je. Iskreno mene interesuju rez\ultati sapuna. [:keziti]
2013 06 18
Tikvice, ja koristim za lice, i bolje je od svake kreme koju sam probala. :)
2013 06 18
Већ пету годину користим арганово уље. За лице, углавном. Обзиром да сам прешла четрдесету, нико не може да верује колико година имам видећи моје лице. Арганово уље је сјајно за кожу, боре не постоје користећи га. Користим га са водом. Презадовољна сам са њим. Ништа боље не постоји од аргановог уља на свету за лице!!! Даме, користите га за вашу лепоту, кожу, тело... [:keziti]
2013 06 20
Marokanski crni sapun je odlican. Sad ga ima i u manjem pakovanju. Svakodnevno ga koristim. Prezadovoljna sam ucinkom.
2017 01 31