Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Kako sve slati i primati posiljke

Kod mene je malo drugacije, oni mi tamo i upakuju i popune sve , ja se samo potpisem i proverim da li je sve tacno popunjeno, nikad mi nisu nista od toga naplatili, stizala mi je i poruka da je paket stigao, ni to mi nikad nije naplaceno [:smejuljitise]
2015 11 11
Hajde sad neka neko ko je slao Aksom ili Bexom da napise proceduru i iskustva... i meni u posti urade sve, samo potpisem kada saljem postexpresom, i to mi je super..
2015 11 12
Evo bas sam upravo citala za bex, na njihovoj stranici, skuplji su od post expresa, mislim da imaju uslugu samo danas za sutra, zakazujes kurira, i ako si ti primalac, paket ti se samo dva puta urucuje, ako prvi put ne uspeju, ostavljaju izvestaj i zakazuju vreme sledeceg dolaska kako bi sigurno bila kod kuce, ako i drugi put nisi kod kuce , paket se vraca. Mislim da je post expresi ipak bolji, ako nisi kuci, paket te ceka narednih pet dana, sto je meni super [:osmeh]
2015 11 12
Pa da ali na koji br se zakazuje kurir i sl. Ako ima/mozes, postavi njihov link ili tako nesto. Ja ne mogu, uvek ulazim preko moba.... mislim da cu se zadrzati na postexpresu ali za svaki slucaj, ako zatreba da znam/o [:osmeh]
2015 11 13
moje je u posti izludjivalo kad donesem paket pa se one muce.. na kraju su mi rekle "vidis ovo? to je selotejp i on se koristi ovako..." i oblepile paket [:smejuljitise] od tada ja lepim kuci, one samo ubace u onu kesu ako moze, ako je veci onda ne, popune, potpisem i prijatno/dovidjenja [:osmeh] jeste daaaa bex se zove da dodju po paket... ali post je najbolji i ne boli glava..
2015 11 13
Tooo zene, bravo za informacije [:osmeh]
2015 11 13
I kad je vec rec o postekspresu, ako vam postar zapadne za oko, napravite temu, lude zene sa foruma vam salju pakete svaki dan, i ulov je vas.... [:jezik] [:poljubac] za zmaja Dinu...
2015 11 13
sto sam se pronasla bas se pitam [:smejuljitise] a bas razmisljam ovih dana o tebi tix [:poljubac] reko nema je smirila se [:osmeh]
2015 11 13
Ma moj se ozenio, posto sam ja udata, sad mozemo zajedno da se krijemo.... [:smejuljitise]
2015 11 13
Moj nije jos, a nisam se ja ni udala [:smejuljitise] al se krije on sam kad mu uspe [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 13
Meni se lično Bex uopšte ne dopada. Slali su mi Bexom pakete dva puta i više ne [:smejuljitise] Prvo sam čekala par dana da paket stigne, pošalju ga recimo u sredu - a meni stigne paket u subotu u 7h, isteraju me iz pameti kad me pozovu - zato što spavam, i još me kurir cima da siđem negde na 50m od zgrade, zato što je tu parkirao, ne može da mi traži zgradu. Zgrada vidljiva iz aviona... Plus za tu uslugu mi naplate u proseku 50 din više od Post Ekspresa.[:osmeh] I to se desilo oba puta. Ne hvala. [:jezik] Post Ekspresom pošalju, stiže mi sutra paket, tačno znam kada da očekujem paket, koliko će da košta, kurir dođe na vrata, i svi srećni i zadovoljni [:lepota]
2015 11 13
Bilo bi lepo kad bi neko rekao i za Aks nesto.. Ja sam jednom samo slala preko njih jer su mi rekli da van grada ne moze drugacije.. Stigao je paket sutradan, ali mislim da im je postarina veca nego za postexpres.. Posle su mi objasnili da nije tacno da van grada mora samo Aksom.. Od tada samo post i ne bih ih menjala ni za sta..
2015 11 13
Aks je katastrofa. Drug mog supruga je pricao, koliko ih maltretiraju na poslu, da moraju da voze kao ludaci i preko ogranicenja, jer se paket koji saljete vozi u grad iz kojeg je Aks, pa se odatle salje tamo gde se vi rekli... O pauzama da ne pricamo, zatrpavaju jednog vozaca, da ovaj ne moze ni u wc da stigne... Neke kolege ovog decka su bacali pakete ko kombiju, kako bi naneli stetu Aksu. Dok je on radio za njih mi smo slali, od kako je dao otkaz vise ne zovemo. Nece da dodju na adresu nego te zovu da dodjes tamo gde je on stao... Ko taj iz Bexa. Jos cimne da ga okrenes, jer imaju ogranicem kredit, ako prekorace, moraju da placaju iz svog dzepa. Ne krivim ni jednog radnika za to, vec samo poslodavca... Zato samo posta, a i postari su ko bombonice, i nisu nadrndani kao ovi kod privatnika (s razlogom). Raspolozeni, sta ih briga, socijalno, zdravstveno i redovna plata.... Nema za sta da se cima...
2015 11 13
1 2