Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

*****Morala sam da zapazim nesto...

Reklamacije zašto nešto nisam navela, a Vi za to niste ni pitali, neću primati. * * * * * Uopste nije bitno koja je clanica ovo navela u svom opisu. Sama recenica me je zbunila zbog nekih koje to nisu napisale, a salju trash i kazu posle kupcu "pa nisi pitala" a u opisu je navedeno da je predmet ocuvan i nema ni fotki mana niti opisa. Valjda je logicno da prodavac navede stanje predmeta i uslika sve? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] Ili ne? Ako prodavac napise-kao novo, ocekujem stvar na koju bih mogla i etiketu da vratim. Ako napise polovno bez ostecenja, ocekujem predmet koji nema rupe, oguljotine, izlizane delove, ucebane delove... Ali da prosto, nije predmet kao nov. Razumite sta je osteceno, a sta je znak koriscenja. Znak koriscenja NIJE ostecenost predmeta. Ako prodavac napise polovno, onda i ocekujem da nesto ima i da je uslikano i opisano. E sad, mozda ja mnogo trazim... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Kakvo je vase misljenje o "skrivenim" manama predmeta? I o tome sto "niste pitale" za ono sta se na slikama uspesno sakrilo? [slika:5168e6ff-2901-4eed-9ea9-cbba9bab4d42]
2015 11 15
kada imam ostecenu stvar ,napisem clanici i prva posaljem paket da vidi da li joj odgovara,da ne bude posle problema [:osmeh]
2015 11 15
Kupila sam jednu stvar i pretpostavila sam da će imati manu, jer je bila samo jedna slika a i cena dobra. Nije mi zao što sam je kupila samo mi je zao što ta osoba tu manu nije navela u opisu...
2015 11 15
ja sam kupila jednu stvar a dobila drugu ,pojeo vuk magarca
2015 11 15
Joj heller, katastrofa! [:tuzan]
2015 11 15
Trudim se da stvari opisem sto detaljnije, ako ima manu naglasim... Ali nazalost, mnoge se vode sa tim "nisi pitala" tako da moram da pitam bukvalno sve... Desilo se da narucim knjigu a ona nema 2 lista, nekome to nije "ostecenje", ali od tada moram da pitam da li su sve stranice na broju [:smejuljitise]
2015 11 15
navodno je to poklon,a u petak je trebala da stigne zeljena stvar,ali zasto placati postarinu i salti ponovo [:tuzan] videcemo za par dana sta ce biti
2015 11 15
Od sada ću postavljati brdo pitanja pre kupovine! [:smejuljitise]
2015 11 15
Khm... Ja ne znam sta bih pitala, mislim, nekad mi bude i glupo da pitam da li predmet ima ostecenja, a po fotkama je perfektan, i opis to i govori. Mislim, jel' to znaci da moramo da pitamo ako kupujemo majicu npr, da li ima fleke, da li su konci svi na mestu, da li nije rastegljena...... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Sta znam, ako se napise super stanje, ne ocekujem da mi dodje sa flekom, a posle da mi prodavac kaze "a sto nisi pitala" [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 15
Još veća glupost: - jedna slika - u opisu samo npr. "ženska majica u dobrom stanju" - nema veličine, koje je boje (nekada se ni boja ne vidi), sastav, mere... - ili "sve se vidi na slikama" [:sokiran] - jedna ili dve - mutne slike - i šta znači to "dobro stanje" - kao ono " može još dugo da se nosi" - nema veze što je izdžigerena stvar, sa po kojom rupicom, rašivenom postavom, bušnim džepovima...jednom rečju: smeće! Molim, bez uvrede, to "smeće" sam jednom i dobila i završila je u smeću.... Ako vas mrzi da merite, zašto onda u opisu piše: "Pitajte za mere".... Pobogu, pa zar je to neka fora za pecanje, neki mamac...šta li je.... Ako jednom premerite, ubacite to u opis predmeta...i nema više cimanja... Par stvari mi se dopalo ali nije bilo izmereno...Iskreno, nisam se ni potrudila da pitam za mere... Smatram da je to neodgovornost i labav pristup sajtu i prodaji [:tuzan]
2015 11 15
Hahahahahah ZENSKA majica, a ono aplikacija takva da se vidi da je ZENSKA [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] Zenske cipele sa stiklom+valjda je logicno da su cipele sa stiklom zenske [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] A MOZE JOS, e to mi je favorit [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] akaj do kraja [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 11 15
Ma ćuti [:smejuljitise] Još veći biser je što sam videla par karo, muških košulja...samo su dve članice(do tada) napisale da su košulje muške....sve ostale su prodavale kao ženske [:smejuljitise] Ma da, akaj dok ti ne doaka [:smejuljitise] - "može još da se nosi" Strašno, naročito kod ovih UGG ili patofnica (kako ih zovu) [:znojav] [:znojav] [:znojav] Jedna članica (ne mogu da se setim koja) reče da sastvlja listu takvih čizama "mogu još da se nose" [:plakati]
2015 11 15
bas sam htela sad da napisem za looklike UGG, ono kriv djon, fale komadi, prevoji u drugoj boji od stroke, a pise mogu jos da se nose. Kad vidim neke takve unistene stvari sa opisom ocuvane, odmah bezim sa celog naloga, jer nemamo ocigledno isti pojam za ocuvanost. Ali nije to, mene brinu one sto kriju mane na fotkama, kriju u opisu, a kad dodje predmet, prodavac kaze "Sto nisi pitala"........... Lako je meni da bezim od onih koje nemaju isti pojam ocuvanosti kao ja, ako je to vidljivo na slicicama. Zasto kao kupac imam obavezu i moranje da pitam za nesto sta je duznost prodavca?
2015 11 15
Kontam da ih smara da ufotkaju lepo,da napisu opis duzi od dve reci,da rotiraju slike i sl. Ali onda je moje pitanje,kako onda ocekujete da prodate? Sta,okacite artikal i molite se bogu da neka bez pitanja uzme iako se na slici ne vidi apsolutno nista a u opisu NE PISE cak ni velicina? i dovodite kupca u neprijatnu situaciju da mora u jednoj poruci da postavi 10 pitanja: koja je boja,koja je velicina,kako izgleda cela majica i sl.Mene prvu to smara kao kupca da ispitujem svakoga ponaosob,jer bi trebalo da mi je izlozeno sve na tacni,na meni samo da se odlucim hocu li ili necu li. Eno prosle nedelje sam 2 imala situacije,trazila sam pantalone,i nasla kod jedne clanice,bas boje koje sam zelela,medjutim slikan je deo samo do onog izmedju nogu,uopste se na slici vidi da li su uske,siroke,zvonare,3/4 ili sta vec.Kada sam zatrazila dodatnu sliku,doticna je napisala: Joj pa ajde videcu da li imam jos neku sliku u racunaru.Vise se nikad nije javila,a ne do bog da je uzela da ufotka cele ako nije imala takvu u kompu. Situacija broj 2,zamalo sam kupila kosulju pogresne boje,vec razmenile podatke i sl.Dakle od blica je ispala bela ali cisto bela,da ni ne posumnjate da moze biti bilo koja druga boja.U opisu,slatka kosuljica,kao nova.I ne znam kojom srecom zapadne mi za oko tag: MINT izmedju 150 ostalih tagova Ja zatecena pitam kako mint (svetlo zelena) kad je na slici cisto bela,a ona meni odgovara: xexe draga pa od blica...Valjda je njena duznost kao prodavca da napise ispala je belo a ustvari je svetlo zelena ili ufotkas ponovo.A ne ja da bacam pasulj koje je boje.Ona se valjda nadala da ce da mi uvali kosulju i mudro cutala. Malo sam se raspisala,ali verovatno je svaka od vas dozivela ovo,i verovatno usput negde ispustila dobar predmet jer joj se nije dalo zapitkivati 100 prodavaca za neke osnovne stvari koje su trebale stajati u opisu.
2015 11 15
Slazem se, svako ostecenje treba slikati i naglasiti. Ja sam jednom kupila prsluk gde je clanica navela da je NOV, a kada je stigao bio je vidno nosen i jedna strana etikete otkacena, medjutim, nisam se time bavila. Takodje ima ovde onih koji nemaju isti pojam ostecenja. Nekima mozda sitne flekice, tackice itd nisu ostecenja, za mene jesu. Isto vazi i za obucu, znaci ne moze se napisati 37, 38 broj. Ja narucila 73, stigao 36. I nemojte vi da pisete "po mome je 37", nema tu "po mome", izmeri se duzina gazista, po mogucstvu unutrasnju i to je to. Mislim pre da se neke clanice sluze raznoraznim trikovima kako bi "uvalile" predmet. I jos nesto, neke kada prodaju dzempere ili majice uzmu pa uslikaju samo slozenu majicu? Msm, na sta to lici, ja islikam sve, do dugmeta i posaljem jos ako se trazi.
2015 11 15
1 2 3