Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

sta se radi?!

moze i sa jagodama prosle godine sam pravila ove nisam a kompot stavi to ti je najlakse,visnje u teglu,3 kasike secera sipas vodu,u vecu serpu stavis krpe poredjas tegle,nalijes vodu u serpu kuvas 20 min da kljuca,prenoci u sepri i to je to,prelepo sa kajsijama,breskvama i moje omiljeno belo grozdje
2013 06 22
au pcelice,ovaj recept nisam razumela..... [:sokiran]
2013 06 22
stavis u tegle visnje oprane,ne punu teglu vise od pola,dodas secer i vodu,zatvoris ih sa odgovarajuci poklopcima zatim uzmes veliku serpu za zimnice stavis krpe na dno serpe,da ne bi pukle tegle dok se kuvaju.. poredjas tegle i sipas vodu oko njih tj u serpu,stavis na sporet i cekas da prokljuca,zatim 20min kuva se skines i prenoce tegle u serpi sa vrelom vodom tj tom od kuvanja sutra izvadis tegle obrises od vode i kraj
2013 06 22
aha...a u svaku teglu stavim 3 kasike secera i nalijem vodu. i to moze svo voce tako? i grozdje???
2013 06 22
i ne treba konzervans i te gluposti?
2013 06 22
moze svako voce,mada jagoda,malina se raspadne i nije ok.tresnje su jako neobicne onaj sok je [:lepota] jedinstven..grozdje,kruska,breskva je po meni najlepse.nista samo dobar zatvarac na teglama najbitnije
2013 06 22
e ovo je najprostije sto sam cula,uglavnom mi je sve bilo komplikovano. to je recept za moderne domacice...cu da probam mila,bas ti hvala.... [:poljubac]
2013 06 22
i posle koliko vremena moze da se jede? [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 06 22
pa znas sta ovo sam od tetka dobila,ona na slican fazon i krastavcice ostavlja,samo drugi preliv naravno [:smejuljiti] pa moze odmah,kad hoces ja uglavnom kad se uzelim nekog voca tad uzmem,par tegli stavim u frizider a ostalo u ostavu,hladan je najlepsi
2013 06 22
znaci samo da se ohladi i moze [:smejuljiti] ja to moram zabraniti ili do zime ima da ga nema... hvala puno,kad napravim zovem vas na degustaciju [:smejuljiti] odoh da pajkim,mrtva sam....laku noc [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 22
[:smejuljiti] [:smejuljiti] laku noc [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 22
1 2 3 4