Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kada ce prestati?

Prvo da naglasim da znam da postoji vec formirana tema u vezi tagova. Kreirala sam ovu jer je postalo nemoguce vise. Znaci MOLIM clanice da prestanu da zloupotrebljavaju vise tag "guess" ponajvise, zatim zara, mango i ostale jos jace brendove. Ne znam da li admin stize da pogleda tu temu, ali ja vise nista ne mogu da nadjem, ovo je postao cist bezobrazluk! I imam predlog, da admin ukoliko ne stize da za pravo nekoj od clanica da salje poruke takvim clanicama u inbox sa upozorenjem da to ispravljaju ili ne jednoj, nego da sve koje postuju pravila ovog sajta, imaju mogucnost da to urade. Ja se izvinjavam ako sam dosadna ali mislim da se vecina vise ugusi!
2015 11 22
Nece nikad prestatiiiiiiii :((((((
2015 11 22
Onda neka se ukine tagovi jer u sustini dodje nam na isto. Sta mi vredi sta sam ukucala zara kada mi je izaslo 60% stvari koje nisam trazila. Nadaju se tako vecoj pregledanosti i prodaji, sta li... [:tuzan]
2015 11 22
Ja sam napisala da administrator ne brine o predmetima vec o forumu jedino tako da ne vidim zasto te to sa losim tagovanjem iznenadjuje.Bitnije joj je da vodi abrove nego da pazi na predmete koji se postavljaju.Imala je prvi nalet kad je obrisala dosta i to je bio to od administratorke
2015 11 22
Ni ja ne volim sto ukucam neku marku ili nesto sto trazim a izbaci mi totalno nesto deseto i onda moram da listam i listam i listam i listam....... To me smara :(
2015 11 22
Takodje ih prijavljujem, ali kao sto si rekla, previse ih je. Na toj temi i dalje stoje clanice prijavljene ne znam jos od kada. Jedna clanica je to radila, slala im poruke, vecina njih je to ignorisala. A i ja ne mogu da radim nesto sta nije moj posao, nisam admin, i one uopste ne moraju da me poslusaju. Ni mene niti druge. U svakom slucaju, uzele su i previse maha.
2015 11 23
Ne vredi prijavljivanje, Mesecevab je dala dobar komentar.
2015 11 23
Najbolje bi bilo da su tagovi ograniceni na maksimum 4-5, jedino tako bi se resio problem.
2015 11 23
DDAlex ne verujeeeeem, mislim da bi bilo jos gore sve bi bilo Mango, Zara, H&M..... :D :D :D
2015 11 23
Alex, Dunjcika Da, zamislite to, 5 tagova, svih 5 pogresni, iako ih sada ima i po 15 i isto su svi pogresni [:smejuljitise] Ne zna se sta je gore, po meni, ne mora se ogranicavati broj, samo da vise ne stavljaju marke i tagove koji nemaju veze sa predmetom.
2015 11 23
Bez uvrede, ali ja sam najvise tebe zapamtila za te tagove. Pa su ti bili pobrisani predmeti, a ti "nisi znala da ne ide tako" i nisi "citala forum" i pobunila se jer je bilo bez opomene adminke. Ti i clanica mimmi, tako nesto. Zapamtila sam ti vecinu predmeta na pamet po slikama iz pretraga, "guess, zara, mango itd" Pa eto, mozda i drugi "ne znaju". [:lepota] Nista licno, samo mi je simpaticno mnogo. U posledje vreme je po tome narocito istaknuta clanica ilajdza+neki broj.
2015 11 23
Prva dva ili tri svakako moraju biti kategorije, recimo odeca pa pantalone, onda ne bi bilo tako strasno jos ta dva pogresna. Bolje dva nego dvadeset.
2015 11 23
LlejJa Jeste ja sam ta clanica, nema potrebe za "", ja zaista nisam znala i vise puta sam kako na forumu tako i adminki u pp objasnila i priznala gresku. Sve ispravila i ujedno se izvinila. Nisu bili samo brendovi, vec sve sta se moglo pisati, ja sam pisala. Ali to nikako ne znaci da sada treba da se pokrijem usima i ne obracam paznju, bas naprotiv, meni je vise od pola profila obrisano, a neke i upozorenja kuliraju. Takodje mi nije nista tu simpaticno. Nastavicu da apelujem za pogresne tagove i druge neprimerene stvari na ovom sajtu, a drugi ako primete nesto kod mene, isto to mogu uraditi, kao sto su neke svojevremeno i teme otvarale zbog mojih tagova. Ima ih dosta, ne znam sta uciniti, dala sam predlog, ali ne znam koliko je moguc. Nista licno ni od mene.
2015 11 23