Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevaranti na delu

Prvi put mi se ovo desava pa sam ogorcena i zelim da drugim clanicama skrenem paznju da pripaze sta i od koga kupuju , ali da nazalost nekad ni informacije o proizvodu nisu istinite ... Nego , dugo sam trazila Blondy sorts , dobro poznatog zebra printa sa pink detaljima . Konacno ga pre par dana nadjem ovde na sajtu , kad vidim to pink deluje malo ljubicasto na slikama , pitam ja prodavca je li je sve u redu sa sortsem i dobijem potvrdan odgovor , to je kao od lose kamere promenio boju ... Kad stize mi juce sorts , a ono sve boje izmesane jer ga je doticna oprala ocigledno sa sarenim vesom u masini , jednom recju-neupotrebljiv ... A druga situacija koja mi se dogodila u poslednjih nedelju dana jeste da se javila devojka iz Banjaluke koja je zelela da joj posaljem dve stvari u vrednosti od 4000 dinara , nije imala nijedan utisak te sam cekala uplatu na tekuci koja se nikad nije dogodila , a ona je u medjuvremenu i ugasila profil . Stasno kakvih prevaranata sve ima ... [:isfrustriran]
2013 06 25
Posalji link te sto ti je poslala sorc...
2013 06 25
Strasno,takvih je sve vise... [:vrtoglav]
2013 06 25
sto ga ne vratis?
2013 06 25
pa koliko si platila sorc ?
2013 06 25
Ma necu da se cigancim za 500 dinara , ali da sam se iznervirala , jesam , ne rastu meni pare na drvetu ,a i 5 dinara je skupo za stvar koju ces da prosledis u kantu ... I drugo , za devojku iz Banjaluke za koju zamalo da se predjem , ime joj je Milena Stupar i vidim da je vec dobro poznata na sajtu , u negativnom kontekstu ... Tako da se pazite jer ocigledno otvara stalno nove profile , meni je pisalo da je iz Indjije ...
2013 06 25
Postavi link i jedne i druuge nije lose da i mi normalni znamo ko je kavav . Doticna Stupar ime kao ime mi ne znaci pusti mi njen link pa cu ja da procunjam i da se raspitam
2013 06 25
Ta Stupar je naravno izbrisala profil , a sada cu od ove druge da okacim ... Samo da napomenem jos nesto , a to je da je devojka koja mi je poslala sorts pre 4-5 dana imala 5 utisaka , a sada ima oko 15-16 , na koju foru ??
2013 06 25
Tacno tako Atinjanka , tacno tako ...
2013 06 25
A pod ovim nazivom je bio profil te famozne devojke iz Banjaluke kada sam se ja dopisivala sa njom : 123456H .... Ona ocigledno stalno otvara nove pa ko se navuce ...
2013 06 25
Samo vi picite negativne pa ko hoce da cita utiske neka ima sta da vidi
2013 06 25
Ahahahahaha,jel je realno da ce ljudi da se ciganisu za tako male pare?
2013 06 25
Sofija , pa devojka ovde pise pre neki dan da je prevarena za 160 dinara postarine , pa o cemu pricamo [:besan]
2013 06 26