Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Devojke trazim savet i pomoc

Kupila sam sako od jedne clanice jos u petak, ona ga je poslala u subotu prepodne (barem tako kaze) tako da je trebalo stici juce ili najkasnije danas. Da li je moguce da jos uvek nije stigao? Da li slanje paketa moze da se oduzi? Inace sam uplatila unapred zbog nize postarine i cekam, i proveravam sanduce non stop misleci da je postar slucajno bio i ostavio onu ceduljicu. Nemam pojma sta da radim. POSAVETUJTE ME.. [:tuzan] [:sokiran]
2015 12 15
Traži joj da ti pošalje broj pošiljke i na netu proveri šta je sa paketom
2015 12 15
Da kao sto rece Maja trazi br posiljke pa prati na netu ili ujutru pozovi Ko je clanica jel ima utiske
2015 12 15
Trazila sam i ona je rekla da ce mi poslati kad stigne kuci (to je bilo u subotu) a pre toga je bila samo slikala tu potvrdu ali izdaleka tako da nisam mogla da procitam, i nije nista slala dok je ja u nedelje popodne nisam podsetila posto mi je trebao za danas pa me je zanimalo kad ce otprilike stici i ona je rekla kako je bacila taj papir.. jos tu mi je bilo sumnjivo ali reko necu da stvaram predrasude na osnovu toga, mozda je devojka stvarno u brzini bacila.. [:sokiran]
2015 12 15
Jel ima saradnje utiske
2015 12 15
Nova je clanica, ima 4 utiska, pozitivna. Ali eto.. nadala sam se da je postena i korektna. Nemam pojma
2015 12 15
Teško da bilo koji prodavac baca taj papir dok kupac ne primi paket... ko je ta članica ?
2015 12 15
Pusti link da vidim da l8 je te uriske dolelila sama sebi sa lazn8h profila
2015 12 15
Sačekaj još neki dan, možda nije stigla da pošalje u subotu pa joj bilo glupo da ti kaže, naravno ne branim je ali eto desi se, neodgovorna...
2015 12 15
Do sada bi ti stiglo osim ako nisi u nekoj varosici selu gde se isporuka vrsi posebnim danima u nedelji npr utorak i petak
2015 12 15
Evo javila se, kaze da cu sutra pitati u posti posto salje nesto. Hvala svima u svakom slucaju. Ja cu cekati do kraja ove nedelje pa cemo videti vec.
2015 12 15
Baš me zanima kako će da pita u pošti kada nema broj pošiljke. [:pospan]
2015 12 15
Ne znam samo zašto članica ne želi da pošalje link osobe koja je u pitanju, ali ok.. I to je dobro pitanje Cath, bez broja pošiljke ne verujem da može da proveri nešto [:smejuljitise]
2015 12 15
AleksandraKraus, ja razumem streetstyle. Verovatno se nada da će dobiti ono što je platila, ali mi se čini da članica samo kupuje vreme. [:vrtoglav] streetstyle, ako ti sutra ne da neke dokaze da je sako poslat, traži joj da ti vrati novac.
2015 12 15
Ja sam jedan paket cekala 5,6 dana isto mi je bilo sumnjivo ali devojka je bila,sa nekog sela i rece mi kako odredjenim dana u posti salju pakete ili sta vec i zaista je stiglo a ona je jos duze cekala od mene moj paket a poslala sam cak pre nego ona meni.
2015 12 20