Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

gde je adminkaaa dragana se vratila

tu je vec 2 dana i ima vec gomilu lajkova na stvarima, prevarice nekoga!!!! obrisacu temu kad joj se blokira nalog, otvorila sam samo da adminka lakse vidi
2015 12 18
ima clanie koje imaju lazne naloge neka joj ostave negativnu inace forum slabo ko prati prevarice nekoga meni je pre dve veceri pokrala slike izbacila da prodaje moje bunde ja sam joj odmah ostavila negativnu i jos par clanica jer dok adminka vidi ona ce nekoga prevariti
2015 12 18
ja sam poslala poruke svima koji su lajkovali predmete
2015 12 18
Početak > nikoliti > Razgovori > Pozz Odgovor « Svi razgovori Pozz od Dacajo , pre 1 sati Jel moze pitanje ja sam narucila jaknu od perecperec korisnice treba sutra da mi stigne ali mi cudno jer je nedostupna na broj koji mi je dala pa se plasim da preuzmem pogotovo zbog tvog utiska meni je slala slike te jakne sa kreveta ali sam nesto skepticna. Pozdrav nikoliti , pre 3 minuta Da li ti je dala svoje podatke? Dacajo , pre 1 minuta Jeste miljana nikolic( .............) nikoliti , pre 1 min Znaci, MILJANA NIKOLIC [:osmeh]
2015 12 18
A ona je znaci.. Isti djavo u svakom slucaju Kako im bre vise ne dosadi
2015 12 18
mogu da se kladim da ce i sa ovakvim nikom prevariti nekoga clanice samo gledaju sta je jeftino nista ih vise ne zanima
2015 12 18
Vidim da je neka bundica već označena "prodato" ....... Gde ljudi gledaju ? ! [:sokiran]
2015 12 18
Smatram da imena velikih prevaranata kao što su čuvena Dragana Mirković i ova Miljana treba da budu obeležena velikim slovima na vidnom mestu na sajtu. Da bi nove članice znale da ne uplaćuju novac i da beže čim vide dotična imena! [:vrtoglav]
2015 12 18
ma dzabe mozes da pises gde hoces ne pomaze nista te clanice nista ne vide one cim vide nesto jeftino pomisle da su bas one te srecnice koje su naletele na nesto sto je deset puta jeftinije i po obicaju pozure sto pre da uplate novac da im neko slucajno ne ugrabi tu srecu
2015 12 18
Tacno tako...nazalost.
2015 12 18