Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kontracepcija?

Jos malo pa 27, a nikada nisam pila antibebi i sl. [:jezik] Negde nacuh da su cak dobre po zdravlje( malokrvnost,akne,koza,nokti).. Kakva su vasa iskustva? [:osmeh]
2013 06 27
moja doktorka odbija da mi prepise ista (kao nema potrebe)...imam velikih problema sa jajnicima,pa tvrdi da ce mi poremetiti svasta nesto [:smejuljiti]
2013 06 27
i ja sam svojim zadovoljna [:stidljiv]
2013 06 27
i ja....inace pijem yaz tabletice one su kao naslabije a pijem ih zbog menstrualnih tegoba i obilnih menstruacija pa su mi to lepo dovele u red...a sto se tice tvojih jajnika ond [:osmeh] a bas treba da ih pijes....
2013 06 27
U poslednje vreme cujem vise pozitivnih nego negativnih komentara,pretpostavljam da sad na trzistu imamo mnogo kvalitetnije lekice nego ranije.. [:osmeh]
2013 06 27
moracu kod druge doktorke,ipak je ova mamina koleginica [:smejati] (kao svaka majka,moja se cvrsto protivi bilo kakvim 'dodacima'..ili prosto zeli unucice)
2013 06 27
Ni ja ih nikad nisam pila, ali sam cula da su dobre za regulisanje ciklusa, sredjivanje problema sa kozom i sl. Ali to sve pod uslovom da se prethodno izvadi krv i na osnovu nivoa svih hormona, utvrdi tacno koja vrsta ti treba. Mada znam za slucajeve da nasi ginekolozi (pa cak i dermatolozi) tek tako bez ikakvih analiza prepisuju ove ili one...kao da su bombone, a ne ozbiljna terapija koja, ako nije adekvatna, moze prouzrokovati gadne posledice (maljavost itd.) Eto toliko od mene [:osmeh]
2013 06 27
tesko je naci kvalitetnog doktora,pogotovo ginekologa..u pocetku sam isla kod uzasne zenturace,od koje nijedan kvalitetan savet nisam dobila
2013 06 27
Meni su nekako muskarci ginekolozi bolji i prijatniji [:smejuljiti]
2013 06 27
moj prvi odlazak kod ginekologa je bio kod muskarca...uzasss i to jos po preporuci odem,covek osecaja BEZ [:vrtoglav]
2013 06 27
da,obicno su toliko bezosecajni kao da gura ruku u sudoperu [:uplasen] uzass
2013 06 27
Joj [:tuzan] I meni je prvo iskustvo kod ginekologa bilo uzaaasno traumaticno, isto tako sam isla kod zene koja me zna od malena- katastrofaaaa [:plakati] Ja sam dosad isla kod 3 zene, ni jedna nije odgovarala i resim da odem kod muskog i eto- on mi je covek skroz ok [:osmeh]
2013 06 27
ballerina ti si naletela na jednog od retkih..sto kaze malamara kao da gura ruku u sudoperu,haos [:plakati]
2013 06 27
a,da ako krenes sa tableticama moras prvih mesec dana samo na to da mislis da ne zaboravis jer se meni desilo da sam iz pakovanja zaboravila 2 i dobila sam kad nije bilo vreme a to je bas smor [:besan]
2013 06 27
Moguce da je ovaj moj izuzetak, a inace su bas tako, ruka kao u sudoperu [:smejuljiti]
2013 06 27
1 2