Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi izgleda sajta je divan!!!!!

A,da li neko zna gde se na novom sajtu moze videti ko prati Vaš predmet?
2016 01 08
nigde, zasad. ne mogu se ni videti sve pracene ili vise novih tema...ali polako...
2016 01 08
Ne mogu da vidim ni utiske na profilu...
2016 01 08
E sad mogu da ih vidim :)
2016 01 08
Kupomanijak a gde se to nalazi kada samo ti vidiš? : :")
2016 01 08
Na makedonskim mojim krpicama su izgled smenili odavno, a do dan danas predmeti nisu klasificirani, nista ne mozes da nadjes po velicini, na primer. Mrzim novi izgled.
2016 01 08
ja ne znam kako je kod vas,ali npr kod nekih starijih tema koje pratim,sto imaju dosta stranica,ne mogu da dodjem do zadnje,mislim mogu ali preskace samo po 5 stranica,dok dodjes do zadnjeg posta smoris se
2016 01 08
Mene je zanimalo samo da vidim koliko njih posmatra ili prati neki moj predmet, vidim npr. koliko je izgleda napravljeno za odredjeni predmet,ali ovo za sada nema. Vidim i koliko je pregleda bilo...mozda ce se kasnije i ovo ubaciti. Ali,svidja mi se mnogo više novi sajt,izgleda ozbiljnije, i postavljanje predmeta je mnogo lakše i bolje....
2016 01 09
Utiske takodje mozete da vidite,idete samo mišem na Vaše ime,sličicu,tamo kod mene piše "Zdravo,meditacija" i kada na to postavim kursor miša otvori se paleta gde piše " razgovori,utisci,moj profil,odjavi se..."
2016 01 09
Mislim da ce se sve to znacajno odraziti i na prodaju i na kupovinu i na broj clanica.. Upropasceno je nesto sto je bilo dobro i valjalo.. Gde cemo sad i sta cemo sad ne znam
2016 01 09
Da da... Spolja je sajt sav namincan i divan, a iznutra budjav i nikakav.
2016 01 09
Meni se dopada kako izgleda. Bilo je nekih bagova danas, tipa nisam mogla slike predmeta da listam, da obrisem predmet, da dodam slike u temi, ali sada sve funkcionise kako treba. I mnogo mi zanimljivije deluje sajt. Eto nesto sto bih promenila jeste mesto na kome se nalaze pracene teme i skorasnje teme. Ovako moramo da spustamo stalno stranicu dok ne vidimo nove teme. Drugo, ne svidja mi se npr.sto ne mogu da vidim koliko tacno ima stranica u temi, i dosadno je sto ako ima vise strana ne mozemo samo da kliknemo na odredjenu stranicu tipa 7, 15 ... Trece, moracu da menjam glavne slike predmeta jer sam do sada koristila uglavnom kolaznu od dve slike, ali sada vidim da to nije najbolje resenje. Cetvrto, smajlici su suplji :P
2016 01 09
...Meni se vise svidja stari :( pregledniji je i jednostavnije nadjes stvari koje su ti potrebne...
2016 01 15