Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kakvu fizuru obicno nosite?

Onako svakodnevno... Da li je nosite skroz pustenu, vezanu u rep, nosite pundju, rajf...? Dajte mi predloge za kosu srednje duzine, malo duzu, da bude pustena ali nekako sklonjena s lica, da mi ne ide u oci. Nemam ideju uopste sta da radim s kosom, stalno mi je vezana u rep :/
2016 03 07
Gotovo uvek mi je puštena. (: A da sam na tvom mestu, šta znam, verovatno bih pokupila po pramen sa slepoočnica i spojila ih pozadi šnalom. Jednostavno. :) Nisam baš preterano maštovita što se frizura tiče.
2016 03 07
Hvala, to i jeste jedina frizura koju pravim ,:) isto nemam druge ideje nikakve.......
2016 03 07
Kosa dosta opada i gubi na kvalitetu vremenom, kada je stalno vezana, pa je bolje malo je skloniti s lica nekim manje agresivnim zahvatom tj koristiti snalu, rajf, traku..
2016 03 07
Kako tvojoj dužini kose stoji pletenica? (:
2016 03 07
Iskreno, ne umem da napravim pletenicu :( Drugom umem ali sebi ne. Ni sa celom kosom ni ovako sa strane kao na slici (malopre sam pokusala) :D
2016 03 07
Cool, obozavam te opustene varijante :) Mnogo su mi lepse i seksi nego one gde svaka dlaka mora da bude na svom mestu
2016 03 07
Verovatno sam starija od svih vas koji ste komentarisali na temu. Kao tinejdzerka nisam eksperimentisala sa frizurama, pa me sad stiglo i volim da promenim i boju kose i frizuru. To je ujedno i savet da istrazite sta vam stoji i kakva frizura vam je najbolja za odrzavanje ;)
2016 03 07
Ne znam koliko imas godina, ja imam 27, nisam bas tako mlada ,:) Isti problem, cak se nikad nisam ni farbala (osim kratko color samponom), ni eksperimentisala s frizurama. Bas bih volela nesto da promenim. Palo mi je na pamet da skratim siske da vidim kako bi mi stajale, samo se plasim da nece da mi stoji a posle ne mogu ni da ih vezem ni nista s njima, osim da zakacim nekako snalom....
2016 03 07
Kosa brzo izraste, nema se sta upropastiti pored toliko preparata za namestanje kose. Jesam podosta starija od tebe i krivo mi je sto ranije nisam pocela sa menjanjem frizura. Otisla sam sa duge na skroz kratku, sa strane nisam imala vise od par mm-a, pa sam jos uzela tamno ljubicastu farbu i mogu ti reci da je super osecaj da nesto promenis, a na kratkoj kosi lakse je menjati i boju ;)
2016 03 09