Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oprez sa razmenama!!! Molim za misljenje

Devojka mi se javila za razmenu, dogovorile smo se i dogovor je bio 2 parfema saljem ja njoj, 2 ona meni. Svaka placa postarinu pri slanju. Ok, posaljem joj parfeme, posalje ih i ona meni. Stignu parfemi, njeni su bili testeri u pitanju Carolina Herrera 212 VIP Sexy i Roberto Cavalli Her, ali naravno kao i svaki tester ne mirise ni pola sata. Moj je bio jedan tester, Gianfranco Ferre a drugi Laura Biagiotti Roma parfem, ne tester. Ko zna koji su to parfemi zna koliko su jaki i postojni. Prvenstveno sam ih prodavala jer se meni nisu odgovarali bas zbog svoje jacine. Posaljem devojci poruku da li joj je stigao parfem, jel sve ok. Pozvala me je, zahvalila mi se za poklon (3 para CLAIRE'S mindjusa) i rekla da je sve u redu. Prosao je ceo dan, da bi mi ona u roku noci poslala poruku da joj spakujem parfeme, da sam joj poslala parfeme koji smrde, da joj posaljem broj adresnice i da svaka placa postarinu pri slanju kao i dan pre toga.
2016 03 19
:s Bezobrazluk. Nisi trebala poklon da joj ostavljas, i to je trebala da ti vrati! Negativna kao vrata za ovo sto je rekla da "svaka placa svoju postarinu" i onda ti uvali paket da ti platis postarinu. Bezobrazluk i nepostovanje! :@
2016 03 19
Ostetila te je za 800, po meni je zaluzila negativan.
2016 03 19
> sandy89: > :s Bezobrazluk. Nisi trebala poklon da joj ostavljas, i to je trebala da ti vrati! Negativna kao vrata za ovo sto je rekla da "svaka placa svoju postarinu" i onda ti uvali paket da ti platis postarinu. Bezobrazluk i nepostovanje! :@ Smatrala sam da ce ispasti covek, kao i ja prema njoj, samo sam ocekivala da ce ispostovati dogovor, meni nista sem toga nije bilo potrebno... A svoje osobine je pokazala svojim postupkom :/
2016 03 19
> OlgaAN: > Ostetila te je za 800, po meni je zaluzila negativan. Sigurno ne bih reagovala ovako, da nije postupila ovako kako je postupila sa poslednjom postarinom. Mislila sam da zanemarim sve jer smo kao napravile neki dogovor. Ali, naivnost se placa...
2016 03 19
Inetersantno je sto svi odmah obrisu svoje predmete a kao oni su upravu,ne razumem to,time pobijas sve svoje reci,ne znam,ja bih mozda ostavila neutralnu ocenu zbog neostovanja dogovora oko postarine,ipak ste jedna drugoj vratile predmete
2016 03 19
Draga moja, svi smo mi ljudi, ali nije baš svako čovek. To nek ti se ureze kao mantra. Lepo je misliti da nisu svi ljudi losi, imamo tad neki nas unutrasnji mir, ali kad ti se ovako nesto desi dobijes surovi samar realnosti da su ljudi zapravo daleko od postenih. Onih basnoslovnih 20 000din trazenih za parfeme da ni ne komentarisem mnogo. :s Smejurija. Zelim ti od <3 da ti sledece saradnje budu MNOGO bolje nego ova. Samo oprez..
2016 03 19
> kiki87: > Inetersantno je sto svi odmah obrisu svoje predmete a kao oni su upravu,ne razumem to,time pobijas sve svoje reci,ne znam,ja bih mozda ostavila neutralnu ocenu zbog neostovanja dogovora oko postarine,ipak ste jedna drugoj vratile predmete Da, i predmete je odmah obrisala, ne znam iz kog razloga ali to je samo njena stvar. Zaista ne bih reagovala samo da me nije nasamarila za postarinu, nije to neka suma, smesno, ali kad nemas takvo postovanje prema nekome i tako radis, sta reci...
2016 03 19
> sandy89: > Draga moja, svi smo mi ljudi, ali nije baš svako čovek. To nek ti se ureze kao mantra. Lepo je misliti da nisu svi ljudi losi, imamo tad neki nas unutrasnji mir, ali kad ti se ovako nesto desi dobijes surovi samar realnosti da su ljudi zapravo daleko od postenih. Onih basnoslovnih 20 000din trazenih za parfeme da ni ne komentarisem mnogo. :s Smejurija. > Zelim ti od <3 da ti sledece saradnje budu MNOGO bolje nego ova. Samo oprez.. Bas si lepo rekla to, ne moze svako da bude covek. Mislila sam ako dobro radis, dobro ce ti se i vratiti ali naisla sam na ovakvu situaciju i shvatila da uzalud postoje pozitivne ocene kod nekih clanova... 20.000 ne bih ni da komentarisem previse, jeste smesno. :) Nego, svako svoje ceni najvise i svakome je svoje najbolje. Hvala ti puno...
2016 03 19
> OlgaAN: > Ostetila te je za 800, po meni je zaluzila negativan. Slazem se.
2016 03 19
Uhh sto ne volim nefer igrace pa to ti je :@ ...Apsolutno ne bih imala problem da vratim kupcu novac ako se ispostavi da kupljeni predmet ne odgovara, pod uslovom da kupac ima valjan argument zasto nije zadovoljan i to dokumentuje i obrazlozi. A situacije tipa "Pa meni se ovo ne svidja i ako je sve ok u vezi sa predmetom" na mene deluju iritantno. Zasto? Zato sto kupac pre kupovine moze da trazi JOS podataka( dodatne slike, mere, itd...)....i u cemu je onda problem?!? Parfem ne mirise nego smrdi?! Stvarno?!....Kapri, potpuno te razumem jer i ja nastojim u svim segmentima zivota pa i na MK da budem covek ali nazalost uvek postoje drski, nevaspitani i arogantni ljudi kao i clanica sa kojom si saradjivala. Zanimljivo je da joj tvoji pokloni ne smrde :D ....eh...ma nisu pare u pitanju vec ovakva ponasanja ljudi, prosto nas navodi da u inat ne pristanemo na vracanje predmeta..ono kao srpski inat :-)....
2016 03 19
> sandy89: > "svaka placa svoju postarinu" i onda ti uvali paket da ti platis postarinu. Ja ne razumem, zar to ne znači baš to? Svaka plaća svoju poštarinu, pošaljem joj, ona plati kad stigne, ona meni pošalje i ja platim kad stigne. A kol'ko sam razumela Kapri je platila i njenu poštarinu kad joj je slala, iako nije trebalo. :|
2016 03 19
Valerina, isto tako nisam imala nista protiv da se vrate parfemi. Realno nisam morala, jer nije bio problem u mojim parfemima, cak sam je i za dodatne slike pitala da li su joj potrebne, jer sam ja njoj trazila ona ih nije zelela. Koristim iskljucivo original parfeme zato i znam onoliko koliko me zanima.Parfeme koje je ona okarakterisala kako smrde, jesu jaki, ja ih zato i ne volim, ali daleko od toga da smrde. Parfem Laure Biagiotti je nemoguce da smrdi, a takodje ni Gianfranco Ferre. No, neka bude da je u pravu, nije joj se dopalo sta je dobila, iako je dobila svoje nazad, istom merom je trebala da uzvrati. Mene bi bilo sramota da mi neko kaze da zadrzim poklon, a da mu ja vratim stvari, pa ako nisam u mogucnosti, bez poklona, ali makar bih odrzala onu stavku koju sam zatrazila-placanje postarine, u ovom slucaju, devojke, vidite ko je trazio da se plati postarina pri slanju. To sto nastojimo da ispadnemo ljudi, dobro je za nasu savest, a ne znam samo kako nju ne grize savest. Meni je bitno da sam ja ispala covek i da se celog dana nekako divno osecam jer znam da nisam ja napravila problem vec neko drugi i da sam ja apsolutno fer ispala.
2016 03 19
> bubabuba: > > sandy89: > > "svaka placa svoju postarinu" i onda ti uvali paket da ti platis postarinu. > Ja ne razumem, zar to ne znači baš to? Svaka plaća svoju poštarinu, pošaljem joj, ona plati kad stigne, ona meni pošalje i ja platim kad stigne. A kol'ko sam razumela Kapri je platila i njenu poštarinu kad joj je slala, iako nije trebalo. :| Da, platila sam njenu postarinu kada sam joj slala parfeme nazad jer je takav dogovor bio. Ali ocigledno njoj dogovor ne podrazumeva ono sto ja podrazumevam pod dogovorom. Nisam trebala, ali nazad nema :)
2016 03 19
Da, Kapri...moralna satisfakcija nekada nam vise znaci i cini da se osecamo lepo :-)...s obzirom koliko si se naplacala postarine, nadam se samo da je barem postar bio zgodan 8-) :P :D
2016 03 19
1 2