Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Motivacija i pozitivne misli :)

Karma - think good thoughts, say nice things, do good for others. Everything comes back.
2016 04 03
Budite onaj koji ohrabruje - svet je ionako prepun kritičara.
2016 04 03
"Digao si nos, pa ne vidiš da su ti prljave cipele." O.
2016 04 03
"Citanje je sakrivanje lica. Pisanje je otkrivanje." - Alehandro Sambra
2016 04 03
Devojke, ako vam nije tesko i ukoliko znate, napisite pored citata ko je autor istog jer sam procitala sjajne citate, pa me zanima ciji su (znam da mogu da jurim po Googlu, ali ovako mi je lakse, da budem iskrena) :)
2016 04 03
"Plakao sam sto nemam cipele, a onda sam video coveka koji nema noge." "Nisam došao na ovaj svet da bih ispunio očekivanja drugih ljudi, niti smatram da svet mora živeti u skladu sa mojim očekivanjima."
2016 04 04
"Ponekad morate pustiti nekog da misli da je pobednik, dok sam ne primeti da je tokom pobeđivanja mnogo toga izgubio."
2016 04 09
"Daj svakom danu šansu da bude najlepši u tvom životu." Mark Twain
2016 04 09
"Nikada nemamo dovoljno vremena za one koji nas vole, već samo za one koje mi volimo." Momo Kapor
2016 04 09
"Svoju snagu prepoznaćeš po tome koliko si u stanju da prebrodiš trenutak, jer trenutak je teži i strašniji i duži od vremena i večnosti." Mika Antić
2016 04 09
"Živeli muškarci sa manirima, dobrim poznavanjem gramatike i čvrstim stiskom ruke." Momo Kapor
2016 04 09
" Kada ti zivot ponudi limun, potrudi se da od njega napravis limunadu" Nepoznat autor
2016 04 13
" Ma kako bio vazan nas polozaj u svetu, to nije nista u poredjenju sa vlascu coveka nad samim sobom. Ako covek padne u more, sasvim je svejedno odakle je pao i kakvo je to more. Vazno je samo da li ume da pliva ili ne ume. Snaga nije u spoljnim prilikama nego u tome da li covek ume da vlada nad sobom." L.N.Tolstoj
2016 04 13
“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” George Carlin "Postoji samo jedno pravilo koje treba da zapamtiš - smej se svemu i zaboravi sve druge. Zvuči sebično, ali to je jedini lek za one koji pate od samosažaljenja" Ana Frank "Nikad ne možeš biti previše obrazovan i previše doteran " Oscar Wilde "Kažete da ste neshvaćeni ? Strpite se. I dijamant je ugljenik, ali je umeo da čeka" Pikaso
2016 04 14
"Svaka žena ima po jednu, prvu ljubav, za uspomenu i dugo secanje, za kajanje i uzdisanje, za bolje razumevanje poezije i muzike." Duško Radović
2016 04 21