Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li neko zna kako doci do ove clanice?

Elem,taman se obradovah sto je iz mog grada,nema postarine,nema cekanja,nema bojanja sta cu poruciti,ali nema ni clanice jos od maja :((( A videh divne duge haljine po super ceni.Zamolila bih neku clanicu koja je saradjivala sa KRISTINA38124 da joj napise sms da se uloguje,puno bi mi znacilo.Ljubim :*
2016 05 14
Zasto ne posaljes nekoj clanici koja je s njom saradjivala pa da ti da njen broj npr? Mada ako je to ista KRISTINA38124 koja je i na limundu (google izbacuje isto ime i na krpicama i na limundu) nije bas prodavac za primer :o Mozda gresim, ne znam...
2016 05 14
Pardon od marta :D> VeselaLudica: > Elem,taman se obradovah sto je iz mog grada,nema postarine,nema cekanja,nema bojanja sta cu poruciti,ali nema ni clanice jos od maja :((( A videh divne duge haljine po super ceni.Zamolila bih neku clanicu koja je saradjivala sa KRISTINA38124 da joj napise sms da se uloguje,puno bi mi znacilo.Ljubim :*
2016 05 14
Nisam znala a nisam se ni setila da pitam nekoga hvaal puno :* Nasle bi se svakako tek sad kad znam a negativnih nema pa sad ne znam :/> Dina86: > Zasto ne posaljes nekoj clanici koja je s njom saradjivala pa da ti da njen broj npr? Mada ako je to ista KRISTINA38124 koja je i na limundu (google izbacuje isto ime i na krpicama i na limundu) nije bas prodavac za primer :o Mozda gresim, ne znam...
2016 05 14
ima 14 negativne na limundu da sam na tvom mestu odustala bi da je trazim
2016 05 14
Oho > lidija18: > ima 14 negativne na limundu da sam na tvom mestu odustala bi da je trazim :o :o Maaaaa :@ taman nadjem nesto ok i eto mi ga sad...Hvala puno na upozorenju :***
2016 05 14
tako i ja satima trazim nesto taman nadjem odusevim se kad ono clanica blokirana imam utisak kao da sam lepak za prevarante sta god mi se svidi clanica bloknuta ili ima poveci broj negativnih
2016 05 15
Devojke, kako se istaci medju ovolikim clanicama? Stvarno imam dobru garderobicu ali sam slabo posecena. Sta raditi ?
2016 05 15
Jako poznato ali moja greska jer prvo stisnem "zelim" pa tek onda pogledam ostalo :D lidija18: > tako i ja satima trazim nesto taman nadjem odusevim se kad ono clanica blokirana imam utisak kao da sam lepak za prevarante sta god mi se svidi clanica bloknuta ili ima poveci broj negativnih
2016 05 15
> Tajčii_1: > Devojke, kako se istaci medju ovolikim clanicama? Stvarno imam dobru garderobicu ali sam slabo posecena. Sta raditi ? stvarno ne znam kakav savet da ti dam i ako sam bukvalno od prvog dana postojanja ovog sajta ovde je ne znam kako se istaci kod mene je vecina mojih starih kupaca i ko dodje nov dodje preko preporuke neke clanice koja je vec kupovala kod mene inace ovaj sajt je postao poznat po prevarama tako da se retko ko usudjuje da saradjuje sa novim clanicama reklamiraj se na forum i budi strpljiva mada ako ocekujes neku brzu prodaju onda si na pogresnom sajtu bolje idi na limundo
2016 05 15