Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li mislite da su cene na sajtu previsoke?

Primetila sa da su cene za odredjene predmete previsoke,cak u nekim slucajevima su vece i od cene u buticima.Sta vi mislite o tome?
2016 05 17
Samo cu "reci" MES(citajte mexx)pamucna polovna majica 2000.I u vecini slucajeva naletim na nerealno visoke cene.
2016 05 17
Ja sam naletela na Accessorize ogrlicu koja je na sajtu 1800 (polovna) a u prodavnici 1600 :))) Mene iskreno briga za brend ali mi se model mnogo dopada. Ipak, kad se i postarina uzme u obzir preterano je. Polovne majice se kod nekih krecu oko 1000 dinara a za taj novac covek moze da kupi novu ili cak dve nove ako kupuje turske... Naleteh i na polovne teksas kosulje od 2000-2700 dinara, a Bershka ima nove za 2300, po drugim prodavnicama ima i jeftinije. I sve jednom noseno, blago nasoj naciji kad sve kupimo, jednom obucemo i odmah prodamo :D
2016 05 18
Meni su takodje neke stvari smesno preskupe :D prosto pocnem da se smejem kad vidim sta neke clanice prodaju a polovna garderoba je u pitanju..cekaj bre..pa koliko god da je placeno ne moze da bude polovno skuplje nego nesto novo..tipa da je obicna atletik majca 1500 -2000 din . a da za te pare mozete da kupite barem 3 (min.) nove..i kvalitetne.. Definitivno je preskupo! I evo jednog mog primera- ja haljinu novu sa etiketom prodajem za 500 din. Jer mi je u interesu da je prodam a ne da mi stoji hiljadu godina na sajtu i da je samo dodaju u omiljene predmete sto je isto po meni ne realno da neki predmeti imaju 1890 pregleda a da jos niko nije kupio tu stvar..pa znaci da nesto nije kako treba..
2016 05 18
Stvari jesu preskupe,ne mogu da verujem,valjda ovaj sajt za to sluzi,da se kupe jeftine stvari,cak i ako je stvar ocuvana idalje je polovna,ne moze da bude ista cena kao kada je kupljena u prodavnici,a nailazila sam na takve onoliko puta,ne znam sta ljudi ovde misle da treba da zive od prodavanja stvari na mojim krpicama pa ce neko da se sazali da kupi polovnu stvar od par hiljada iako to nema veze sa mozgom ili ce samo beskrajno dugo da stoje ovde za prikaz i to je to.Uzas
2016 05 18
cene su nenormalno nerealne pojedine. neznam zasto misle da su ljudi glupi ili ludi mislim nesto staro izguljeno prodaje po ceni visoj nego sto kosta novo. stvar koja nema etiketu pa i sa njom na ovom sajtu nemoze da se prodaje kao novo pogotovo obuceno jednom smesno jednom ili 5 puta isto j, to je kao i nov auto cim izadje iz salo na njemu si izgubio minimum 1000 evra ne moze vise nikada kostati ko u salonu. mislim da bi pojedine clanice trebale to da znaju
2016 05 18