Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pretražujem ja tako.....

....svašta nešto za letovanje i ne nađoh ništa sprecijalno, ali zato kao za baksuz nailazim na gomilu nekih neverovatno demodiranih otrcanih komada garderobe po nekim neverovatnim cenama! :o :o :o Ne želim da se bilo ko uvredi i naravno da svako ima pravo da stavi cenu koju god želi, ali malo realnosti nije na odmet! Pa pobogu 4000din za neke zvonaste pantalone na koje se moja mama grohotom nasmejala kad sam joj pokazala.....kaže: "ma ta mora da se zeza" :,'( :,'( :,'( :,'(
2016 06 15
Verovatno su Guess ili Miss Sixty, to je toliko cenjeno - zbog brenda i nije mi jasno uopste! To sto su iz 14.veka i sto su nenosive, ali zbog brenda dizu cene, sta to toliko ima u tom brendu? Videh i ja zvonarice otrcane, cena paprena.
2016 06 15
> NatySd: > Verovatno su Guess ili Miss Sixty, to je toliko cenjeno - zbog brenda i nije mi jasno uopste! To sto su iz 14.veka i sto su nenosive, ali zbog brenda dizu cene, sta to toliko ima u tom brendu? Videh i ja zvonarice otrcane, cena paprena. Ma što je najgore čak nisu ni neki brend, nego neka zaostavština iz nemačkog izdanja Burde '70ih ili ko zna....a da ironija bude veća, ja kupila od jedne divne članice za 700din moderne, kvalitetne i kao nove Zarine farmerke. I ko je sad tu lud?
2016 06 15
Sto kaze tvoja mama - ta se sigurno zeza :D ili je mahinalno dodala jos jednu nulu, ne znam, nije mi jasno...
2016 06 15
Ma nebitan je taj jedan primer....našla sam ih masu precenjenih, a cene 2000, 3000din i više....ali odmah da se ogradim da ne mislim na neke zaista vredne vintage komade ili neke klasične modele koji će uvek biti u modi!
2016 06 15
Kod mene su cene maximalno niske i uvek sam spremna da spustim još jer uvek razmisljam i o postarini. Često naletim i ja na neke potpuno van pameti cene.
2016 06 15
Ja prodajem markirane krpice po stvarno niskim cenama,nikad nisam stavila vecu cenu od 2000 din.,i to je bilo dva puta,za original Armani dzemper i Liu Jo dzemper. Ostale krpice su od 150 din. do 1500 din.,uvek spustam cenu. Ne razumem da li je neko stvarno toliko glup pa stavlja nenormalne cifre znajuci da se nikad nece prodati. Takodje su mi smesne maturske haljine iz praistorije po ceni od 10000 din. x-)
2016 06 15
Ja odlepim kad vidim da Guess torba, nosena, ostecena, iskrzana ima cenu >3000.. Pa pobogu, ko ce jos nositi torbu sa tolikim poderotinama?? Ali ne, Boze moj, to je Guess..marketina.. I jos kad napisu ono: 'i sami znate koliko kostaju njihove torbe'..😠
2016 06 15
> ivamateja: > Ja odlepim kad vidim da Guess torba, nosena, ostecena, iskrzana ima cenu >3000.. Pa pobogu, ko ce jos nositi torbu sa tolikim poderotinama?? Ali ne, Boze moj, to je Guess..marketina.. I jos kad napisu ono: 'i sami znate koliko kostaju njihove torbe'..😠 Znaci mogu i ja da postavim Zarinu haljinu sa malom tackicom koja se ne primecuje na prvi pogled za jedno 2000 din,jer to je Zara... :')
2016 06 15
> Zlatokosa92: > Ja prodajem markirane krpice po stvarno niskim cenama,nikad nisam stavila vecu cenu od 2000 din.,i to je bilo dva puta,za original Armani dzemper i Liu Jo dzemper. Ostale krpice su od 150 din. do 1500 din.,uvek spustam cenu. Ne razumem da li je neko stvarno toliko glup pa stavlja nenormalne cifre znajuci da se nikad nece prodati. Takodje su mi smesne maturske haljine iz praistorije po ceni od 10000 din. x-) Tako je! I ti si jedan od primera za to da MOŽE da se nađe kvalitetna, moderna stvarčica po više nego povoljnoj ceni! A za te saten-til-mašnica-karner-žipon-sve od jednom maturske haljine postoji poseban krug pakla! :') :') :') :') Ah da, pre neki dan naleteh na venčanicu sa "skromnom" cenom a prva asocijacija mi je bila Lepa Brena '80ih....
2016 06 15
> lokibg: > > Zlatokosa92: > > Ja prodajem markirane krpice po stvarno niskim cenama,nikad nisam stavila vecu cenu od 2000 din.,i to je bilo dva puta,za original Armani dzemper i Liu Jo dzemper. Ostale krpice su od 150 din. do 1500 din.,uvek spustam cenu. Ne razumem da li je neko stvarno toliko glup pa stavlja nenormalne cifre znajuci da se nikad nece prodati. Takodje su mi smesne maturske haljine iz praistorije po ceni od 10000 din. x-) > Tako je! I ti si jedan od primera za to da MOŽE da se nađe kvalitetna, moderna stvarčica po više nego povoljnoj ceni! A za te saten-til-mašnica-karner-žipon-sve od jednom maturske haljine postoji poseban krug pakla! :') :') :') :') > Ah da, pre neki dan naleteh na venčanicu sa "skromnom" cenom a prva asocijacija mi je bila Lepa Brena '80ih.... Ima dosta asocijacija,ali pravi hit su mi sado-mazo krpice ustvari trakice,a ne krpice,po ceni od 3000 din.pa na vise. Nekad su se ljudi oblacili normalno,elegantno,prefinjeno,sa dozom seksipila a ne kao prostitutke. Eh da sam rodjena 70ih,80ih...a ne sada kada je Karleusa modna ikona,jer je prostakluk u modi. :)
2016 06 15
Zlatokosa92, potpisujem sve sto si povise napisala.. Nekad se zapitam da li sam ja normalna jer bi me bilo sramota da se oblacim kao danasnje estradne "ikone"..
2016 06 16
Zlatokosa92,kako si to lepo rekla,meni je muka od takvih,koje ako imaju para i umisle da su i kreatorke ,pisci .....,vređaju školovane ljude,a kada progovore i kada ih vidiš pravi prostakluk! A što se tiče teme, više se ne usuđujem da kupujem majice, "nošene majice-očuvane", po meni su samo za razmenu tj.vrede 150din.koliko treba da platiš poštarinu ili neka niska cena. Sam materijal kao i da majicu moraš da opereš posle jednog,eventualno dva nošenja, jednostavno ona gubi na kvalitetu.... Ne znam ,možda sam ja loše prošla ,ali ako košta 500din.+pošt,izađe oko 800din., za te pare sam kupovala predivne haljine, tunike...a majice katastrofa,bukvalno sam bacila pare,a za 800din. imam novu u butiku.
2016 06 16
> ivamateja: > Zlatokosa92, potpisujem sve sto si povise napisala.. Nekad se zapitam da li sam ja normalna jer bi me bilo sramota da se oblacim kao danasnje estradne "ikone".. Uvek je bilo i bice mnogo glupih ljudi,a manje pametnih,a ti si normalna jer i ne treba da se oblacis kao estradne licnosti,treba biti svoj,imati svoj stil i svoj stav,a ne kopirati nekog,posebno ne estradne licnosti. Ono sto one nose i jeste za sou,ali je problem sto su pobrkali loncice pa sada nose i privatno teksas gace,bruseve sa bodljama,haltere,a o kopijama marki Michael Kors,Armani,Valentino itd.i da ne pricam.
2016 06 16
> dana23: > Zlatokosa92,kako si to lepo rekla,meni je muka od takvih,koje ako imaju para i umisle da su i kreatorke ,pisci .....,vređaju školovane ljude,a kada progovore i kada ih vidiš pravi prostakluk! > A što se tiče teme, više se ne usuđujem da kupujem majice, "nošene majice-očuvane", po meni su samo za razmenu tj.vrede 150din.koliko treba da platiš poštarinu ili neka niska cena. Sam materijal kao i da majicu moraš da opereš posle jednog,eventualno dva nošenja, jednostavno ona gubi na kvalitetu.... > Ne znam ,možda sam ja loše prošla ,ali ako košta 500din.+pošt,izađe oko 800din., za te pare sam kupovala predivne haljine, tunike...a majice katastrofa,bukvalno sam bacila pare,a za 800din. imam novu u butiku. 21 vek je,a mi ne napredujemo,vec nazadujemo uz svu tehnologiju,ljudi su sve gluplji,deca ne razmisljaju,ne citaju knjige,ne znaju za preve vrednosti,ne gledaju poucne emisije. Zato je Karleusa popularna jer samo 2001 godiste moze da razume i divi se toj pojavi. Jos uvek nisam kupila majcu ovde,ali jesam druge krpice po povoljnim cenama i jos me niko nije presao,i nadam se da nece. :) Kod mene su normalne cene sto se tice svih krpica,i stalno spustam cenu. :)
2016 06 16